HC Energie Karlovy Vary

Junioři trip po Rusku zakončili prohrou

MHL: Almaz Čerepovec - HC Energie Karlovy Vary 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Vlčí smečka nastoupila v úterý odpoledne ke svému druhému zápasu s Čerepovcem. Po pondělí vydřené výhře působila poněkud ospalým dojmem, soupeři nestíhala a nakonec prohrála. Jedinou branku karlovarských hokejistů vstřelil při dvojnásobné přesilové hře v závěru zápasu Matěj Zadražil (na snímku). Energetici tímto zápasem zakončili trip po Rusku, nyní je čeká zasloužená přestávka, kterou prozatím začínají stále na prvním místě tabulky.
MHL, 38. kolo, út 16.12.2014
Čerepovec
Karlovy Vary
3:1
1:0, 2:0, 0:1
Branky a nahrávky: 17. Kupcov (TS), 23. Baranov (Chabarov), 38. Kupcov (Vovčenko, Peršin) – 58. Zadražil (Griger, Harkabus). Rozhodčí: Goffman, Svirgun - Ornatskij, Demičev. Vyloučení: 7 - 10. Využití: 1 - 1. Střely na branku: 19 - 29. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
Čerepovec: Grigorjev – Krochta, Peršin, Šapovalov, Krylov, Kuzmin, Kalugin, Ugarkin – Kupcov, Vovčenko, Mojsejev – Žicharev, Chabarov, Baranov – Loščenko, Skobelev, Kiseljov – Stěpanov, Jarovoj, Leonov – Anikin.
Karlovy Vary: Fučík – Šimek, Šafář, Michálek, Běhal, Vaněk, Rulík, Kečkeš, Röthlisberger – Harkabus, Zadražil, Gríger – Osmík, Beránek, Škop – Vrána, Rubeš, Csamangó – Orság, Janata.

Komentář k utkání

Ohlasy trenérů

Tomáš Mariška (HC Energie Karlovy Vary): V dnešním zápase se naši hráči vydali ze všech sil, které jim zbyly. Bohužel to dnes na soupeře nestačilo. Bojovali jsme o výsledek až do samotného závěru, ale bohužel dnes nám chyběly nejen síly, ale i trošku štěstí. Hráčům bych chtěl poděkovat za výbornou práci na tripu. Podařilo se nám vyhrát dvě těžká utkání ze čtyř s nejlepšími ruskými týmy, a to na jejich ledě. Potýkali jsme se s mnoha zraněními, nemocemi a velmi náročným cestováním. O to všechno jsou získané body cennější.