Dorostu tentokrát nájezdová loterie nevyšla. Vítěznou šňůru jim utnul tým Poruby.

Zklamáním skončil páteční duel karlovarského dorostu s Porubou. Skóre zápasu otevřel Vojtěch Čihař. Ve druhé třetině skóroval Vít Záhejský. Třetí gól energetiků si ve třetí třetině v čase 49:24 připsal Tobiáš Pastor. Zdálo se, že o utkání zápasu je rozhodnuto. Jenomže v hokeji není nic jisté dokud nezazní závěrečná siréna. O tom se na vlastní kůži přesvědčili svěřenci Tomáše Andryse. Hráči Poruby ani za stavu 3:0 nerezignovali. V časech 51:28 a 57:11 skóroval Rodion Koida. V čase 58:36 srovnal skóre Olaf Zachariasz a svou trefou poslal zápas do prodloužení, ale ani to o výsledku nerozhodlo a tak se pokračovalo samostatnými nájezdy. V nich energetici proměnili dva nájezdy, ale jejich soupeři tři. Rozhodující nájezd si připsal Tomáš Hansel. Bod navíc tak získali hráči týmu HC RT TORAX Poruba.
Extraliga dorostu, II. 7, pá 16.12.2022
Poruba
3:4sn
1:0, 1:0, 1:3 - 0:0
Branky a nahrávky: 17. Čihař (Zeman, Záhejský), 34. Záhejský (Wardas), 50. Pastor (Zeman, Mähler) – 52. Koida (Jevtijechov), 58. Koida (Skorochod, Jevtijechov), 59. Zachariasz, rozh. náj. Hansel.
Rozhodčí: Hlinka – Toman, Kokrment