Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Prodej permanentek pokračuje druhou fází

Prodej permanentek pokračuje druhou fází

28.07.2017 | Klub

Prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezonu pokračuje v pondělí 31. července druhou fází. V té si již mohou svou permanentku zakoupit všichni zájemci ve volném prodeji.

Permanentní vstupenky na všechna domácí utkání základní části soutěže mají pro sezonu 2017/2018 nově výchozí cenu 3200,-Kč (I. kategorie) a 1600,-Kč (II. kategorie).

Podmínky jednotlivých slev zůstávají stejné jako v uplynulé sezoně. Sleva ve výši 50% bude poskytnuta seniorům nad 65 let, držitelům průkazů ZTP a dětem do výšky 130cm. Studenti mohou uplatnit slevu ve výši 30%. Držitel zlevněné permanentky či vstupenky (senior, ZTP, student) může být u turniketu při vstupu do KV Areny na utkání vyzván k předložení platného osobního průkazu, prokazujícího oprávněnost slevy.

Druhá fáze prodeje bude spuštěna v pondělí 31. července a prodej bude probíhat v sekretariátu klubu v pracovních dnech od 14:00 do 16:30 hodin.

Základní ceny vstupného:

Rozdělení sektorů a ceny vstupného v sezoně 2017/18

Kat.SektoryPerm. vstupenkaZákl. vstupné
I. 101, 102, 103, 108, 109, 110, 111, 112, 117, 118 3200 Kč 140 Kč
II. 104, 105, 106, 107, 113, 114, 115, 116 1600 Kč 70 Kč
ZTP/P
vozíčkář
104, 105, 114, 115 500 Kč 30 Kč
doprovod 0 Kč

Permanentní vstupenky bude opět možné nakoupit i on-line. On-line nákup určitě potěší ty fanoušky, kteří chtějí využít nákup z místa svého bydliště a ze vzdálenějších míst. Nákup permanentky mohou provést na nejbližším prodejním místě Ticketportalu, nebo přímo z vlastního obývacího pokoje. Třetí možností nákupu permanentní vstupenky je prodej na fakturu.

On-line prodej v síti Ticketportal

je prodej permanentních vstupenek on-line u společnosti Ticketportal. Již registrovaní zákazníci vstupenkového portálu Ticketportal mohou svá místa zakoupit podle tohoto návodu. Neregistrovaní najdou postup prodeje na tomto odkazu.

V případě uplatnění bonusové slevy na permanentní vstupenku (platí pro držitele perm. vstupenek z loňské sezony) je nutné napsat na klubový email: hokejkv@hokejkv.cz všechny potřebné informace, které jsou na permanentních vstupenkách. Cenu v rezervaci následně upravíme tak, aby bylo možno uplatnit slevu.

Individuální nákup na fakturu

Nákup na daňový doklad (fakturu) do 5 permanentních vstupenek výše lze provést i emailovou objednávkou na emailovou adresu hajkova@hokejkv.cz. V objednávce je potřeba uvést tyto informace: Sektor, řada, sedadlo a identifikační kód (desetimístné číslo) permanentní vstupenky.

Hromadné objednávky

Zájemci o hromadné objednávky (např. firemní, odbory apod.) mohou své požadavky vyřídit osobně v sekretariátu klubu po předchozí telefonické dohodě u p. Jiřího Holého, tel. 602 120 320.

Bonus pro členy věrnostního klubu

Jste-li členem věrnostního společenství Lyoness a našeho klubu, předložte při nákupu na pokladně č. 2 svou členskou kartičku věrnostního programu a ihned Vám bude zpětná náhrada vložena do systému. Výhodu pro člena věrnostního programu HC Energie můžete uplatnit po celou dobu prodeje permanentních, a následně i jednotlivých vstupenek na utkání (vždy však na pokladně č. 2).

Na která utkání se permanentka vztahuje?

Permanentní vstupenka na sezonu 2017/18 se vztahuje na všechna domácí utkání HC Energie v základní části (26 utkání) a dále na všechny domácí přípravné zápasy A-týmu před sezonou, hrané v KV Areně.

Děti do 3 let vstup zdarma

Děti do 3 let mají vstup zdarma a bez vstupenky s podmínkou, že si dítě rodič posadí na klín (dítě nemá nárok na vlastní sedadlo). Tato možnost platí jen na základní část, a nevztahuje se na VIP zónu (VIP restaurace, skyboxy).

Permanentky do VIP zóny

Permanentní vstupenky ani jednorázové vstupenky do VIP zóny (skyboxy, VIP restaurace) se neprodávají. Vydávají se výhradně reklamním partnerům a hostům klubu. Do VIP zóny je možný vstup bez vstupenky pouze dětem do věku 1 roku (dětem, které ještě samy nechodí). Děti od věku 1 rok výše musí mít vlastní platnou VIP kartu (vstupenku) do VIP zóny pro příslušnou sezónu.

Dotazy?

Chybí Vám v tomto článku nějaká informace? Případně něčemu úplně nerozumíte? Nebojte se zeptat! Otázky můžete pokládat v rubrice PTEJTE SE: http://www.hokejkv.cz/offline.asp