HC Energie Karlovy Vary

Chladné počasí Kolovák nezhatilo

Šestý ročník běžecko-cyklistického dvojboje přilákal celkem 133 závodníků ročníků narození 2009 - 2000. Tradičnímu závodu v okolí rybníka Kolováku v sobotu 25. května příliš nepřálo počasí, přesto si všichni zúčastnění díky výborným sportovním výkonům a doprovodnému programu užili spoustu zábavy.

Po deštivé a chladné noci se v sobotu ráno vyjasnilo a sluneční paprsky malinko prohřály vzduch. Pohladily tváře všech organizátorů i pomocníků, kteří velmi pečlivě připravovali trasy, stany s prezencí i občerstvením, stavěli depo pro kola, těšili se s přicházející hokejové drobotiny.

V 10 hod. byla odstartován závod první kategorie. Postupně se na běžeckých a cyklistických tratích představilo 133 závodníků. V závěru si své síly změřili i někteří rodiče a trenéři. Nechyběla vzájemná podpora, radost z vítězství i dokončení závodu, krůpěje potu i slzy.

Chvíle čekání na vyhlášení dětem zpestřila kouzelnice s balónky, kluci z A-týmu HC Energie, ale také možnost ohřát se u ohně.

K dobré náladě zajisté přispěl již tradiční stánek s ovocem, kterým akci každoročně zásobuje pan Nechvátal (fa. Hortim), minerální voda Korunní a dobroty z kuchyní maminek a babiček.

Na úplném konci závodního dne nechybělo opět vyhlášení tomboly. Letos hlavní ceně, ročnímu jazykovému kurzu v jazykovém centru EAGLE, zdatně sekundovala extraligová hokejka darovaná a podepsaná Lukášem Mensatorem, která byla celé dopoledne závodníky velmi obdivována.

Děkujeme všem závodníkům, sponzorům, partnerům i dobrovolníkům, kteří jakkoli přispěli k uskutečnění letošního závodu.

Těším se na další ročník.
S přáním hezkého léta, Blanka Jiskrová

Fotografie

Výběr fotografií naleznete v galerii na našich stránkách. Dalších více jak 400 fotografií je od úterý 28.5. k nahlédnutí i stažení v prodejně Foto Jiskra, Třída T.G.Masaryka 30, Karlovy Vary.

Výsledky

Stáhněte si výsledkovou listinu.