HC Energie Karlovy Vary

Energetici odměnili šikovné školáky na ZŠ Krušnohorská. Krátké prázdniny začínají i hokejistům

Tradičně s koncem školního roku vyrazili hráči HC Energie na Základní školu na Růžovém vrchu. Jan Košťál, František Skladaný a David Nosek společně s ředitelem školy Mgr. Miroslavem Peerem, ředitelem pro sportovní rozvoj HC Energie Bronislavem Píšou a šéftrenérem mládeže HC Energie Jiřím Ryžukem předávali nejšikovnějším žákům sportovních tříd odměny za jejich celoroční píli jak ve škole, tak i na ledě. Žáci přebírali vysvědčení netradičně o několik dní dříve, důvodem je plánovaná rekonstrukce oken ve škole. V galerii přinášíme ze setkání školáků a hokejistů několik fotografií.

Hokejové třídy fungují na Základní škole Růžový vrch již čtrnáct let a tato akce vznikla před šesti lety. Malí hokejisté byli velmi rádi, že jim vysvědčení předali hráči A-týmu, které mají za velké vzory. Příjemným zpestřením pro děti 5.B byla řeč slovenského forvarda Františka Skladaného, který žákům popřál mnoho úspěchů v dalším hokejovém i školním roce. A ač se v současné době takto malé děti se slovenštinou prakticky nestřetávají, říkaly, že Františkovi Skladanému rozuměly každé slovo.

Oceňování nejlepších žáků je pro ně navíc velmi zajímavou motivací do nového školního roku.

Vedení HC Energie Karlovy Vary tímto děkuje řediteli Základní školy Krušnohorská Mgr. Miroslavu Peerovi, třídním učitelům hokejových tříd Václavu Eismannovi, Jiřímu Kovkovi, Ireně Pejznochové, Jindřichu Haškovi, Marii Koniarikové, Ivaně Hanouskové a Ivetě Šikové za spolupráci během celého školního roku, kdy skloubení kvalitní školní výuky s hokejem je velmi náročné.

Ocenění hráči sportovních tříd v sezoně 2010/11 (studijní výsledky)

David Novotný (4. B.)
Matěj Glanc (5. B.)
Tomáš Salva (6. B.)
Dominik Beer (7. B.)
Filip Hauzr (8. B.)
Ondřej Šafář (9. A.)

Ocenění hráči sportovních tříd v sezoně 2010/11 (sportovní výsledky)

Václav Hnízdil (4. A.)
Dominik Heger (5. B.)
Tomáš Přibyl (6.B)
Dominik Šála (7. B.)
Jiří Janata (8.tř. ZŠ Sokolov)