HC Energie Karlovy Vary

Fanoušci a sponzoři klubu si zaslouží omluvu

Vedení klubu není v žádném případě spokojeno s výkony a výsledky A-týmu a vývoje, jakým doposud probíhala utkání Tipsport Extraligy. Fanoušci ani sponzoři si v žádném případě nezaslouží sledovat výkony a výsledky, které neodpovídají financím do mužstva investovaných (odměny jednotlivců i celkové zabezpečení týmu). Je nám naprosto jasné, že jejich trpělivost není nekonečná.

Vedení klubu se situací zabývá a v nejbližší době představí opatření s cílem zlepšení výkonů a výsledků A-týmu. Nelze vyloučit finanční sankce vůči jednotlivcům, trejdy, povolání našich hráčů z 1. ligy ani uvolnění některých hráčů z kádru. Výkony některých hráčů jsou pro nás zklamáním. Sportovní manažer Jaromír Kverka dostal za úkol vytipovat možné posily, které by mohly nahradit hráče základní sestavy s neodpovídajícími výkony.

Veškerá opatření se vedení klubu bude snažit realizovat v tomto týdnu ještě před zápasy s Chomutovem a Zlínem, ve kterých musíme bezpodmínečně bodovat. Pokud by A-tým pokračoval v dosavadních výkonech a výsledcích, nebude v žádném případě schopen dosáhnout vytyčeného cíle, tedy předkola play-off.