HC Energie Karlovy Vary

Hráčský kádr pro zahájení letní přípravy A-týmu

A-tým HC Energie Karlovy Vary zahájí 15. května přípravu na WSM Ligu sezony 2017/2018. Jak vedení klubu deklarovalo, cílem pro nadcházející sezonu bude pokusit se už v příští sezoně vrátit se zpět do extraligy. Snahou vedení klubu bude sestavit co nejsilnější kádr, který nejen obstojí ve WSM Lize, ale bude případně schopen obstát i v závěrečných bojích play-off a baráži.

15. května se trenérům budou v KV Areně hlásit:
Brankáři: Závorka, Kuchař.
Obránci: Sičák, Rohan M., Kvapil, Weinhold, Šafář, Rulík, Tomeček J.
Útočníci: Beránek, Gríger, Flek, Rohan T., Kverka, Gorčík, Vachovec, Kohout, Harkabus, Skuhravý, Davídek, Osmík, Zadražil.

Henri Tuominen se připravuje individuálně ve Finsku, k týmu se připojí 15. července. Tomáš Rachůnek doléčuje zranění a k týmu by se měl připojit 1. června. O tohoto hráče je velký zájem z extraligy a je možné, že do konce května do některého extraligového klubu odejde. Petr Stloukal dostal od našeho klubu nabídku a zhruba do týdne by se měl rozhodnout. Má také nabídky z extraligy.

Hráčský kádr A-týmu opouští tři hráči:
Tomáš Dvořák (přestup do HC Sparta Praha)
David Honzík (přestup do HC Sparta Praha)
Vojtěch Tomeček (přestup do jednoho z extraligových klubů)

Mužstvo A-týmu bychom rádi posílili o jednoho brankáře, dva až tři obránce, a jednoho až dva útočníky.

V těchto dnech probíhají intenzívní jednání o obsazení postu hlavního trenéra, který následně rozhodne o svých asistentech, se kterými bude chtít spolupracovat. Ihned po nástupu do funkce (měl by nastoupit již v pondělí 15. května) začne hlavní trenér úzce spolupracovat se sportovním manažerem na doplnění a posílení hráčského kádru.