HC Energie Karlovy Vary

Jaromír Kverka odchází na post sportovního manažera do Pardubic

Po dohodě s vedením klubu se Jaromír Kverka starší rozhodl přijmout novou výzvu a odchází na pozici sportovního manažera Dynama Pardubice. O náhradě na jeho postu se rozhodne později, v tuto chvíli bude jeho pracovní činnost a kompetence rozdělena mezi ostatní členy realizačního týmu a managementu.

Jaromír Kverka přestoupil do Karlových Varů jako hráč ze Sparty Praha v roce 1998 a odehrál za tehdejší HC Becherovku KV 242 utkání, až do sezony 2002/03. Poté působil v našem klubu dalších 15 sezon na pozicích trenéra mládežnických kategorií, asistenta hlavního trenéra u A-týmu, a dále pak v managementu klubu na postech sportovního manažera, manažera A-týmu a hlavního skauta klubu.

Po 20 sezonách v našem klubu se rozhodl přijmout novou výzvu a nabídku z Pardubic. Sám o sobě říká, že ač rodilý Pražák, cítí se dnes především Karlovarákem, a klub HC Energie Karlovy Vary považuje za svůj domovský.

Vedení klubu by touto cestou rádo Jaromírovi poděkovalo za obrovský kus práce, který pro náš klub odvedl, ať už jako hráč, trenér nebo funkcionář, a přeje mu v novém angažmá hodně štěstí a úspěchů.

Obě strany se shodly, že se neloučí natrvalo a nevylučují další spolupráci v budoucnu. Dveře v HC Energie Karlovy Vary bude mít Jaromír Kverka vždy otevřené.