HC Energie Karlovy Vary

Jedenáctá žraločí sezóna začíná

Čas letí jako bláznivý, Sharks nechytí ho ani vy... Ano, nejenom mnohonásobný Zlatý slavík, ale také karlovarský sledge hokej už má něco za sebou. Sportovní klub vozíčkářů dávno není žádným zelenáčem, a tak s nálepkou úřadujícího mistra může směle vstoupit do druhé dekády své existence. Jedenáctou sezónu načnou Žraloci v neděli 29. září na ostrovském stadionu atraktivním soubojem se Zlínem. Start je naplánován na 11:45, bouřlivá kulisa vítána!

Podle původního plánu měli Žraloci zahájit sezónu již o den dříve, ale soupeř ze Studénky oznámil z důvodu kolize s florbalovým zápasem nedostatek hráčů a neschopnost do utkání nastoupit. Zápas byl proto odložen, o náhradním termínu rozhodne Sportovně technická komise České sledge hokejové ligy.

V neděli již nic nebude bránit ostrému startu. Střetnutí Karlových Varů se Zlínem vždy nabízejí nejatraktivnější český sledge hokej. Na ledě se prohání početný houf reprezentačních hráčů, nechybí emoce a motivace. A tak tomu bude i tentokrát. "Motivaci máme i po deseti odehraných sezónách pořád stejnou!" odhodlaně prohlašuje dlouholetý kapitán a ikona žraločího klubu Jiří Berger mladší. "Jdeme svou cestou a chceme navázat na předchozí úspěchy. Podařilo se nám od nuly vybudovat silný a stabilní klub, to se odráží i na našich výsledcích. Po deseti letech rozšiřujeme aktivity i o další sporty, členové našeho klubu budou hrát třeba florbal nebo stolní tenis," dodává hráč, který je zároveň místopředsedou organizace.

Řady Žraloků zůstávají pro novou sezónu beze změny. Jiří Berger ale při pohledu na soupisku přiznává, že doplnění o nové handicapované hráče by bylo žádoucí. "Netlačí nás vyloženě bota, ale základnu rozšířit o postižené hráče potřebujeme. Nikdo z nás nemládne a rádi bychom zachovali dobrou úroveň karlovarského sledge hokeje. Noví zájemci z řad handicapovaných nás můžou kdykoliv kontaktovat, každého uvítáme a vše rádi vysvětlíme," zní kapitánova výzva.

Zároveň zve excelentní střelec na nedělní utkání se zlínskými protivníky. "K poslednímu titulu nám pomohla i fantastická atmosféra při finále, bylo by skvělé fanoušky zase vidět a slyšet. Se Zlínem se dá čekat výborný zápas!" Který okoření i nová přestávková soutěž pro diváky o ceny v klubových barvách. A tak tedy: neděle 29. září od 11:45 Sharks Karlovy Vary proti Zlínu na zimním stadionu v Ostrově!

Domácí zápasy Sharks v sezóně 2013/2014

28. 9. Karlovy Vary - Studénka (odloženo)
29. 9. Karlovy Vary - Zlín (11:45)
7. 12. Karlovy Vary - Pardubice
8. 12. Karlovy Vary - Olomouc
4. 1.  Karlovy Vary - Sparta Praha