HC Energie Karlovy Vary

Jiří Drtina zodpověděl otázky čtenářů

Ve čtvrtek po poledni usedl obránce Jiří Drtina s našimi redaktory a s chutí odpověděl na všechny dotazy a vzkazy, které mu v posledních dnech zaslali čtenáři hokejkv.cz.

Odpovědi Jiřího Drtiny

Důrazný zadák Energie prokázal již svým včasným příchodem na schůzku s redaktory výbornou disciplínu. Během zhruba šedesátiminutového rozhovoru se ohlédl za celou svoji kariérou. Při vzpomínkách na nejslavnější karlovarské sezony, kdy hrával v obou finále coby soupeř za Slavii, bylo z jeho hlasu cítit, že jde pro něj o emotivní období. Na své působení ve Slavii má jen ty nejlepší vzpomínky. V dobrém však vzpomíná i na kladenskou štaci, kde sice mnoho zápasů neodehrál, ale zase seděl v jedné kabině s Jaromírem Jágrem a dalšími hvězdami NHL. Sympatický obránce zároveň přiznal, že by rád pokračoval po boku Davida Noska v dresu Energie i nadále.

Všechny otázky zodpovídal s úsměvem na tváři. Nejvíce jej pobavila otázka, která se týkala vůbec posledního zápasu Energie v „Plecharéně“. Tehdy dával zlatý gól Lukáš Pech, nejblíže kterého v dresu Slavie stále právě Jiří Drtina. Když Jiří prvně vkročil do karlovarské kabiny, byl to právě Lukáš Pech, který si svůj životní gól vybavil a připomněl jej svému novému spoluhráči.