Junioři konečně bodovali

Stalo se v duelu s Plzní. Junioři si sice vypracovali množství jasných příležitostí, jenže brankovou tečku měly pouze tři akce. Stejně se dařilo i Keramice a tak si po osmi porážkách v řadě mohou karlovarští mladíci konečně připsat bodový zisk. Poslední jiskřička naděje na postup do nadstavbové části však po tomto utkání definitivně zhasla.
Junioři:

33. kolo - 12. prosince

HC Energie - HC Keramika Plzeň 3:3 (0:1, 1:1, 2:1)

Branky: 43. a 49. Michal Polák, 23. Pech.

Utkání se proměnilo v koncert neproměněných šancí. Derby se mohlo stát jasnou záležitostí karlovarských juniorů, jenže ti nedokázali proměnit ani nejvyloženější šance, a tak byli nakonec rádi za zisk jednoho bodu.

34. kolo - 14. prosince

Kladno - HC Energie 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Branka: 24. Pech.

Kladno bylo jasným favoritem a tuto úlohu začalo potvrzovat již od úvodních minut. Jedinou branku zaznamenal Pech za stavu 3:0. Domácí si klidný závěr pojistili trefami Hořavy a Růžičky.

Extraliga juniorů po 33. kole (12. 12. 2002)

10. Písek 33 4 1 28 58:178 9

Kanadské bodování juniorů (14. 12. 2002)

Dorost

HC Slavia - HC Energie 2:2 (0:2, 0:0, 2:0)

Branky: 20. Moro, 20. Jakub Bauer.

Našim vyšel parádně závěr první třetiny, kdy během 18 vteřin vsítili dvě branky. Ovšem to samé se podařilo Slávistům, kteří v polovině třetí části dokázali za 38 vteřin vyrovnat. Jinak byl duel vyrovnaný a dělba bodů naprosto zasloužená.

HC Energie - Keramika Plzeň 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

Branky: 39. a 40. Prštický, 27. Gellner, 52. Jan Bauer.

Utkání bylo ze strany plzeňských pojato velmi nečistě, přesto jim tato taktika nevyšla a zaslouženě prohráli. Rozhodčí Svátek udělil nevídaných 142 trestných minut, z tohoto čísla hostující tým "vyfasoval" tři pětiminutové tresty a tři vyloučení do konce utkání. Celkem nasbírala Plzeň 113 trestných minut.

Nutella extraliga dorostu po 33. kole (12. 12. 2002)

10. Chomutov 33 4 2 27 82:181 10

Kanadské bodování dorostu (14. 12. 2002)

Přebor dorostu Karlovarského kraje

HC Energie "B" - Mariánské Lázně 12:3 (4:0, 4:1, 4:2)

Branky: Sláma 3, Vítek 2, Šimčík 2, Slovák, Fišar, Křenek, Zucker, Bartoš.

Přestože se soupeř posílil hráči z Plzně, Mostu i jiných klubů, odvedla devátá třída po týdnu stráveném na horách, kde měla v přípravě jen běžky a pěší túry, velmi dobrý výkon. Na varských hráčích byla vidět obrovská chuť do hokeje.

Nadstavbová část osmé a deváté třídy začíná až 4. ledna 2003.

7. třída

HC Karlovy Vary - HC Klášterec nad Ohří 2:5

Branky: Balšán, Všetečka.

Sedmá třída nepodala příliš kvalitní výkon a zaslouženě se svým soupeřem prohrála.

6. třída

HC Karlovy Vary - HC Klášterec nad Ohří 2:0

Branky: Holba, Schusser.

Šesťáci si po zásluze připsali dva body do tabulky. Celý tým svědomitě plnil zadané úkoly na ledě a nedal tak soupeři šanci ohrozit vlastní branku.

5. třída

Kadaň - Karlovy Vary 3:4

Branky: Frank 2, Sekáč, Kverka.

Dvoubrankové manko z nepovedených úvodních minut zápasu se páťákům povedlo smazat ještě do konce první části. Kadaňští se opět dostali do vedení využitou přesilovkou ve třetí třetině. Bojovným závěrem nakonec naši žáčci utkání vyrovnali a tři minuty před koncem dokonce vstřelili vítěznou branku.

4. třída

Kadaň - Karlovy Vary 2:6

Branky: Flek 2, Frk 2, Hluchý, Dřevíkovský.

Poprvé v této sezóně se podařilo nejmladší kategorii porazit svého kadaňského soupeře. Čtvrťáci v utkání jasně dominovali, k šesti přesným trefám přidali ještě tři nastřelené tyčky.