Generální partner



Hlavní partneři
Podpora mládeže

Karlovy Vary a Cheb přivítají MČR krajských výběrů U15

Karlovy Vary a Cheb přivítají MČR krajských výběrů U15

14.01.2015 | Daniel Kubelka

Ve dnech 22. – 25. ledna se v Karlovarském kraji, konkrétně v Karlových Varech a Chebu, uskuteční Mistrovství republiky kategorie hráčů mladších patnácti let v ledním hokeji. Ve čtyřech hracích dnech se utkají zástupci čtrnácti krajů nejprve ve dvou základních skupinách v obou městech, vyvrcholení celého turnaje pak přijde na řadu v neděli 25. ledna, kdy se v karlovarské KV Areně odehrají finálové boje mezi čtyřmi nejlepšími účastníky mistrovství. Vstupné na celý turnaj je zdarma, proto neváhejte, a přijďte podpořit zástupce našeho kraje v souboji o nejlepší výběr České republiky!

Účastníci turnaje

Skupina A (Karlovy Vary)

KARLOVARSKÝ KRAJ
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
STŘEDOČESKÝ KRAJ
ZLÍNSKÝ KRAJ
ÚSTECKÝ KRAJ
PLZEŇSKÝ KRAJ
KRAJ VYSOČINA

Skupina B (Cheb)

JIHOMORAVSKÝ KRAJ
PARDUBICKÝ KRAJ
KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
OLOMOUCKÝ KRAJ
LIBERECKÝ KRAJ
JIHOČESKÝ KRAJ

Rozpis Mistrovství

Skupina A (Karlovy Vary, KV Arena)

22.1.2015

8:00 PLZEŇSKÝ KRAJ - ÚSTECKÝ KRAJ
9:40 HLAVNÍ MĚSTO PRAHA - STŘEDOČESKÝ KRAJ
11:30 KARLOVARSKÝ KRAJ - ZLÍNSKÝ KRAJ
13:10 ÚSTECKÝ KRAJ - KRAJ VYSOČINA
15:00 HLAVNÍ MĚSTO PRAHA - PLZEŇSKÝ KRAJ
16:40 STŘEDOČESKÝ KRAJ - KARLOVARSKÝ KRAJ
18:30 ZLÍNSKÝ KRAJ - KRAJ VYSOČINA

23.1.2015

8:00 ÚSTECKÝ KRAJ - HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
9:40 STŘEDOČESKÝ KRAJ - PLZEŇSKÝ KRAJ
11:30 KRAJ VYSOČINA - KARLOVARSKÝ KRAJ
13:10 ZLÍNSKÝ KRAJ - ÚSTECKÝ KRAJ
15:00 PLZEŇSKÝ KRAJ - KRAJ VYSOČINA *
16:40 KARLOVARSKÝ KRAJ - HLAVNÍ MĚSTO PRAHA *
18:30 ZLÍNSKÝ KRAJ - STŘEDOČESKÝ KRAJ *

* Utkání se odehrají v tréninkové hale z důvodu kolize s extraligovým zápasem Karlovy Vary - Litvínov

24.1.2015

8:00 ÚSTECKÝ KRAJ - STŘEDOČESKÝ KRAJ
9:40 HLAVNÍ MĚSTO PRAHA - KRAJ VYSOČINA
11:30 KARLOVARSKÝ KRAJ - PLZEŇSKÝ KRAJ
13:10 ZLÍNSKÝ KRAJ - HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
15:00 STŘEDOČESKÝ KRAJ - KRAJ VYSOČINA
16:40 ÚSTECKÝ KRAJ - KARLOVARSKÝ KRAJ
18:30 PLZEŇSKÝ KRAJ - ZLÍNSKÝ KRAJ

Skupina B (Cheb, ZS Cheb)

22.1.2015

8:00 JIHOČESKÝ KRAJ - LIBERECKÝ KRAJ
9:40 KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ - PARDUBICKÝ KRAJ
11:30 OLOMOUCKÝ KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
13:10 JIHOMORAVSKÝ KRAJ - JIHOČESKÝ KRAJ
15:00 LIBERECKÝ KRAJ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ
16:40 PARDUBICKÝ KRAJ - OLOMOUCKÝ KRAJ
18:30 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ

23.1.2015

8:00 LIBERECKÝ KRAJ - PARDUBICKÝ KRAJ
9:40 JIHOČESKÝ KRAJ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ
11:30 OLOMOUCKÝ KRAJ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
13:10 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - PARDUBICKÝ KRAJ
15:00 JIHOMORAVSKÝ KRAJ - LIBERECKÝ KRAJ
16:40 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - JIHOČESKÝ KRAJ
18:30 KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ - OLOMOUCKÝ KRAJ

24.1.2015

8:00 PARDUBICKÝ KRAJ - JIHOČESKÝ KRAJ
9:40 LIBERECKÝ KRAJ - OLOMOUCKÝ KRAJ
11:30 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ
13:10 JIHOMORAVSKÝ KRAJ - PARDUBICKÝ KRAJ
15:00 OLOMOUCKÝ KRAJ - JIHOČESKÝ KRAJ
16:40 LIBERECKÝ KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
18:30 KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ

25. 1. 2015 FINÁLOVÉ BOJE - KV ARÉNA, KARLOVY VARY

10:00 ZÁPAS O 3. MÍSTO (A2-B2)
12:30 FINÁLE (A1-B1)

Hrací řád

• Zúčastní se hráči narození 1.1.2000 a mladší
• Základní skupiny - každý tým odehraje šest utkání, systém "každý s každým", utkání na 3 x 15 minut čistého času, za výhru 2 body, remíza 1 bod
• Finále - hrají vítězové skupin; o 3. místa - celky z druhých míst zákl. skupin • Finálové boje - 3 x 20 minut čistého času, hraje se do rozhodnutí, v případě nerozhodného výsledku rozhodují samostatné nájezdy

Nominace výběru Karlovarského kraje

BRANKÁŘI: Dominik Heger, Jan Radosta

HRÁČI DO POLE: David Holub, Filip Bernáth, David Cankov, Daniel Poizl, Daniel Zavřel, Daniel Černý, Martin Doubek, Patrik Šťastný, Petr Kořán, František Klejna, Tomáš Jílek, Jakub Ptáček, Adam Křemen, Dominik Šedivý, David Novotný, Michal Maydl, Radek Prošek, Vít Jiskra, Otakar Šik, Tomáš Bubeliny.

NÁHRADNÍCI: Adam Horák, Milan Kovářík, Václav Stejskal, Ondřej Pašek, Daniel Hafijanič.

TRENÉŘI: Lukáš Lomický, Jiří Kovka. TVM: Vladimír Šik, Jaroslav Novotný.

Partneři turnaje

Generální partneři turnaje

Český svaz ledního hokeje
Karlovarský kraj

Sponzoři turnaje

Bad Brambacher
Dopravní podnik Karlovy Vary
Střída sport
KV Arena
Pekosa Chodov
VADU PLUS s.r.o.
Sauron internet
König Porzellan

Aktuální informace o turnaji sledujte na oficiální fb stránce Mistrovství a rovněž na portálu www.onlajny.com .