Mládež: Juniorka drží sérii výher, kanonáda sedmáků i šesťáků

Vánoční svátky se blíží mílovými kroky a my vám před nimi přinášíme poslední souhrn z mládežnických soutěží. Junioři vyhráli proti Chomutovu a drží sérii výher, která nyní čítá již šest výher. Dorost padl se Spartou, Kobru ale porazil. Béčko dorostu přehrálo Ústí v nájezdech, v Litvínově ale neuspělo. Sedmáci vyhráli po kanonádě na vlastním ledě proti Tachovu 10:5. Šesťáci přestříleli Chomutov 11:5.

DHL extraliga juniorů

5. kolo nadstavby, 14.12.2018

Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 2:3 (1:1, 0:1, 1:1 - N 0:1)
Reportáž k utkání

Extraliga dorostu

4. kolo nadstavby, 13.12.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 2:3sn (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

3. kolo nadstavby, 15.12.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Kobra Praha 3:0 (1:0, 1:0, 1:0 - N 1:0)

Liga dorostu

22. kolo, 11.12.2018

HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Slovan Ústečtí Lvi 2:3sn (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 18. Varvařovský (Hrůša), 60. Prošek (Bubeliny, Šlechta) - 14. Kušej (Koval, Bauer), 41. Kušej (Filip, Bauer), rozh. náj. Bauer.

21. kolo, 16.12.2018

HC Litvínov "B" - HC Energie Karlovy Vary "B" 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Král (Buberl, Pačan), 18. Bednařík, 38. Pačan (Král, Buberl) - 52. Fuksa (Varvařovský, Sýkora).

Liga starších žáků 8. tříd

16. kolo, 16.12.2018

HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 4:6

Liga starších žáků 7. tříd

14. kolo, 15.12.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Tachov 10:5 (4:2, 1:2, 5:1)
Branky a nahrávky: 8. Schöberl (Šuma), 11. Teterja, 12. Polák (Šuma, Schöberl), 19. Schöberl (Doubek), 40. Krejbich (Teterja), 44. Teterja (Schöberl), 47. Šuma (Schöberl), 55. Schöberl, 60. Šuma - 6. Šilhan, 18. Koláček (Pittr), 24. Koláček (Pittr, Šilhan), 37. Bandura (Malý), 57. Pittr.
Martin Gombár (K. Vary): Karlovarští sedmáci nastoupili o víkendu proti Tachovu, který se pohybuje ve vrchní polovině tabulky soutěže starších žáků. První polovina utkání byla velmi vyrovnaná, bohužel pro hosty byl ve druhé polovině utkání vyloučen jejich klíčový útočník na deset minut za nesportovní utkání. Toho domácí využili a soupeři, který v té době měl k dispozici pouze devět hráčů, odskočili na rozdíl pěti branek. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za týmový výkon.

Liga mladších žáků 6. tříd

HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 11:5

Liga mladších žáků 5. tříd

16. kolo, 15.12.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Tachov 1:1
Branky: Procházka - Timura
Zuzana Radostová (HC ENergie Karlovy Vary): V posledním společném zápase jsme vysoko prohráli. Dnes byl náš výkon mnohem vyrovnanější soupeři. Gólman nám v zápase hodně pomohl k tomuto výsledku. Mrzely nás neproměněné šance, minimálně čtyřikrát jsme sami ujeli na bránu a nevužili příležitosti. Musím však kluky pochválit za bojovný výkon ve třetí třetině.