HC Energie Karlovy Vary

Na Liberec, na čtyřkolky a soutěže o pěkné ceny a vstupenky na koncerty

Kola extraligového stroje se rozběhla na plný výkon a v pátek čeká energetiky na domácí půdě další silný soupeř. Do lázeňské metropole přijíždějí Bílí Tygři Liberec. Vedle skvělého hokeje se opět můžete těšit na doprovodný program. Tentokrát jej obstará exhibice čtyřkolek od společnosti AUTA & AUTA, soutěž o poukazy na nákup se stejnou společností a tradiční REEBOK pauza. Na dva vylosované fanoušky čekají vstupenky na koncerty skupin MIG 21 s SUPPORT LESBIENS od pořádající agentury VLNY. Všichni soutěžící se navíc mohou těšit na dárek od společnosti O2. Opět si můžete zatipovat u promo teamu Hitrádia Dragon na přesný výsledek utkání a na pokladnách na Vás čekají nová DVD, která mapují karlovarskou cestu loňskou extraligou.

O přestávce Vás rozpálí čtyřkolky od společnosti AUTA & AUTA

Tohle ještě karlovarský zimáček nezažil. O první přestávce vyjedou na ledovou plochu stále populárnější čtyřkolky od společnosti AUTA & AUTA a předvedou Vám jen málo z toho, co tato vozítka umožňují! Společnost AUTA & AUTA ovšem nabízí vedle čtyřkolek také široký výběr nových i ojetých automobilů. Neváhejte a navštivte některou z provozoven, tu nejbližší naleznete u vjezdu do areálu NC Varyáda. Se společností AUTA & AUTA si můžete v pátek také zasoutěžit. Na tři vylosované fanoušky čekají slevové poukazy na nákup doplňkového sortimentu, drobné dárkové předměty v barvách AUTA & AUTA. Pro jednoho z vylosovaných je připraven i lákavý slevový poukaz na nákup samotné čtyřkolky! Vybrat si můžete již nyní na webových stránkách www.autaiauta.cz a www.4qshop.cz.

Nejdek přivítá MIG 21 a Support Lesbiens. Fanoušci Energie budou u toho!

Do Karlovarského kraje míří další hvězdy populární hudby. V pátek 10. října navštíví Kulturní dům v Nejdku Jiří Macháček se svou kapelou MIG 21 a v sobotu 18. října dorazí na stejné místo Support Lesbiens! O vstupenky na tyto mimořádné hudební události si budete moci zahrát během doprovodného programu na zimním stadionu! Více o plánovaných koncertech naleznete na webových stránkách pořádající agentury VLNY.

Předveďte se v REEBOK pauze!

Značka REEBOK pro Vás pro extraligovou sezonu 2008/09 připravila zcela unikátní přestávkový program. Vždy o druhé přestávce soutěžního utkání pozveme na ledovou plochu tři vylosované diváky, kteří ukážou světu svůj sportovní talent. Soutěžící se mohou těšit na hodnotné ceny v barvách značky REEBOK. Ve hře budou sportovní tašky, ručníky, čepice, kšiltovky a pro soutěžící slečny a paní i dámský sportovní set! Podrobnosti o soutěži. Fotografie z předchozích kol.

Všichni soutěžící se mohou těšit na dárek od O2!

Vedle cen od partnerů soutěží získají všichni soutěžící navíc pěkný dárek od společnosti Telefónica O2 Czech Republic. Těšit se tak můžete i na předplacené GO karty od O2!

Tipujte s Dragonem!

Tipujete rádi na sportovní výsledky? Potom zpozorněte! HC Energie ve spolupráci s Hitrádiem Dragon vyhlašuje na každý domácí zápas karlovarských hokejistů tipovací soutěž. Stačí u promo teamu Hitrádia Dragon před hlavním vchodem na stadion vyplnit anketní lístek a pokud bude Váš tip správný a budete mít i trochu štěstí při losování, máte u nás schovány dvě vstupenky na následující utkání HC Energie a další dárky od Hitrádia Dragon.

Prohlédněte si novou arénu, zveme Vás na další Den otevřených dveří!

Město Karlovy Vary a KV Aréna si Vás dovolují pozvat na druhý Den otevřených dveří v nově budované karlovarské aréně. Přijďte se podívat, v jaké rozestavěnosti se dnes obě haly a zázemí nachází. Personál KV Arény se na Vás těší v sobotu 27. září 2008 od 8:00 do 12:00. Vstup do areálu bude zajištěn ze směru od restaurace AC Start.

Připomeňte si úchvatnou sezonu 2007/08 na novém DVD!

HC Energie pro Vás připravila unikátní DVD, které mapuje cestu Západočechů celým extraligovým ročníkem 2007/08 až k zisku stříbrných medailí. DVD můžete zakoupit za symbolickou cenu 60,- Kč přímo na pokladnách a dále pak na stáncích s občerstvením přímo na stadionu. Speciální nabídka závěrem: pokud si společně s vicemistrovským DVD zakoupíte i novou ročenku HC Energie, zaplatíte za tento balíček jen 80,- Kč!

Nová ročenka v prodeji

Extraligová sezona je zde a jako vždy pro Vás HC Energie připravila novou ročenku. Ale pozor, letos Vás čeká spousta překvapení! Především jsme pro Vás rozšířili obsah na 64 stran nabitých informacemi a fotografiemi. Těšit se tak můžete nejen na připomínku úspěchů karlovarského hokeje v uplynulém roce, ale také na detailní představení každého hráče prostřednictvím oblíbené Zpovědnice. Taktéž každý reprezentant dorosteneckého a juniorského výběru má v nové ročence své místo. Náročnější fanoušek ocení obsáhlý statistický servis a na jednom místě naleznete i rozpisy zápasů všech kategorií. Prostor se našel i pro informace o ženském a sledge hokeji. Novou ročenku HC Energie zakoupíte díky výrazné podpoře partnerů na pokladnách na zimním stadionu za bezkonkurenční cenu 40,- Kč!

MF Dnes vyhlásí dvě hvězdy utkání

Novinkou pro celou extraligovou sezonu 2008/09 je také vyhodnocování nejlepších hráčů každého utkání. Reportér MF Dnes vybere dvě největší hvězdy večera (z každého týmu jeden hráč), které budou bezprostředně po utkání dekorováni cenami od MF Dnes. Klub HC Energie pak každého odmění i cenou od společnosti THUN – Karlovarský porcelán a společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka. Hokejista, který bude během sezony nejčastěji oceněn jako nejlepší hráč utkání, bude na závěrečném Galavečeru extraligy vyhlášen nejlepším hokejistou sezony.

Související články