Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Nejmenší energetici si zatrénovali s hvězdami karlovarského áčka!

Nejmenší energetici si zatrénovali s hvězdami karlovarského áčka!

11.11.2011 | Karel Psohlavec

Karlovarští hokejisté všech věkových kategorií nezahálejí ani v průběhu reprezentační přestávky. Vedle pravidelných tréninkových dávek si ale ve čtvrtek našli ještě chvilku pro zcela unikátní setkání. Na ledě malé haly KV Areny se ke společnému tréninku sešly hvězdy extraligového áčka, v čele s kapitánem Václavem Skuhravým, s nejmladšími bruslaři a bruslařkami karlovarského klubu. Speciální tréninková cvičení, hokejové hry i obyčejné povídání s oporami Energie si všechny děti maximálně užily.

„Zpočátku jsem měla z organizace trochu obavy. Ale jelikož všechno vycházelo podle plánu a bylo vidět spoustu šťastných dětí na ledě i pyšných rodičů za mantinelem, ráda jsem ponechala všemu volný průběh. Doufám, že jsme zaznamenali nejenom spoustu emocí, ale že si naše malé hokejové děti odnesly zážitek, na který budou rádi vzpomínat,“ přibližuje své pocity paní Blanka Jiskrová, hlavní trenérka přípravky a spoluorganizátorka akce. Velkou pochvalu si zaslouží také hráči karlovarského extraligového týmu. „Klukům z áčka jsem slíbila nějaké dobroty. Takže budu určitě celý večer něco sladkého péct. Kluci si to určitě zaslouží,“ usmívala se bezprostředně po skončení povedené akce, která se určitě brzy dočká dalšího podobného pokračování! Fotografie ze čtvrtečního odpoledne naleznete ve fotogalerii.