Ochuzený mládežnický týden

KARLOVY VARY - Díky reprezentaci si tento týden odpočinuly i dvě nejstarší mládežnické kategorie a tak dnešní shruntí se bude týkat pouze žáčků. Z jejich pohledu se uplynulých sedm dní vyvedlo, jelikož z deseti odehraných utkání si karlovarská mládež připsala osm vítězství. Jedinou černou kaňkou na veskrze vydařeném týdnu může být snad jen debakl šesťáků, kteří si odvezli z Písku porážku v poměru 16:2. o tomto, ale i dalších zápasech se dočtete dále v článku.

Žákovská liga starších žáků - 9. třída

HC Energie K. Vary - HC Sokolov 9:1 (3:0, 5:1, 1:0)

Branky: Frk 3, Záhora 2, Škrdle, Vachovec, Winkler, Kverka
Asistence: Sýkora 3, Švec 2, Winkler, Kverka
Domácí měli po celý zápas jednoznačnou převahu. Karlovarští lépe bruslili, kombinovali a především dokázali trestat hrubé chyby soupeře.

Žákovská liga starších žáků - 8. třída

HC Energie K. Vary - HC Sokolov 4:0 (3:0,1:0, 0:0)

Branky: Tomeček 2, Miškovský, Táborský
Asistence: Táborský 2, Zadražil 2, Tomeček
Sokolov se představil jako velmi bojovný tým, proti kterému se favorizovaní domácí těžko prosazovali do střeleckých příležitostí. Přesto měli energetici utkání pod kontrolou a zisk bodů si zodpovědnou defenzivní činností pohlídali.

Žákovská liga mladších žáků - 7. třída

IHC Písek – HC Energie K. Vary 2:10 (1:4, 1:2, 0:4)

Branky: Csamango 3,Zikmund 2, Bečka, Flégl, Červenka, Miškovský,Šaling
Asistence: Šaling 2, Grundler 2, Zikmund 2, Csamango, Miškovský,
Od začátku zápasu nebylo pochyb o vítězi. Hosté byli od úvodního vhazování ve všech herních činnostech lepší a domácí jasně přehrávali. Karlovarští si s chutí zahráli i zastříleli a v součtu všech těchto faktorů bylo 10 branek v síti domácích.

HC Baník Sokolov – HC Energie K. Vary 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Branky: Zikmund 3
Asistence: Šaling 2,Vrána
Hosté měli herní převahu po celé utkání, ale měli veliký problém se proti srdnatě bojujícím domácím prosadit, především pak v koncovce.

Žákovská liga mladších žáků - 6. třída

IHC Písek – HC Energie K. Vary 16:2 (1:1, 6:1, 9:0)

Branky: Vrána 2
Asistence: Opatrný 2
Karlovarští si v první třetině výborným pohybem vytvářeli řadu šancí, ale protože v koncovce stříleli „slepími“, skončila nerozhodně. Ve druhé části domácí přidali na pohybu a hru vyrovnali. Rozhodující v této fázi byla koncovka, ve které byli písečtí jasně lepší, a to rozhodlo. Karlovarští se herně sesypali a výsledkem toho byl jejich debakl.

HC Baník Sokolov – HC Energie K. Vary 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)

Branky : Klíma,Michálek,Kundrát L.
Asistence : Červanka,Opatrný
Hosté splnili roli favorita a od začátku si vytvářeli řadu šancí, které však nedokázali realizovat. Proto o konečný výsledek museli bojovat až do konce utkání.

Západočeský přebor elévů - 5. třída

HC Energie K. Vary - HC Klatovy 6:2 (4:0, 1:2, 1:0)

Branky: Parshakov 2, Kovářík, Mikeš, Fencl, Řezníček
Asistence: Kovářík, Řezníček
Již v 1. minutě karlovarští vedli 2:0 a v průběhu úvodní třetiny přidali další 2 branky. Postupně však jejich hra ztrácela na kvalitě a hosté toho využili k tomu, aby konečný výsledek měl pro ně přijatelnou podobu.

Západočeský přebor elévů - 4. třída

HC Energie K. Vary - HC Klatovy 10:2 (4:1, 2:0, 4:1)

Branky: Hauzr 3, Šesták, Bečka, a jakubův po 2, Hubáček
Asistence: Troška, Prachař, Hubáček, Kabyl a Bečka
Hosté v první minutě vstřelili branku, ale z vedení se dlouho neradovali. Domácí převyšovali soupeře ve všech herních činnostech a výsledkem toho bylo jejich jednoznačné vítězství.