HC Energie Karlovy Vary

Předprodej na Spartu začíná v pátek

Karlovarští hokejoví fanoušci si užili začátkem března postupové oslavy do semifinále extraligy a pak mohli rekordně dlouho vyčkávat na určení soupeře v boji o finále. Tím se nakonec stala pražská Sparta. Série startuje ve středu v hlavním městě, do Karlových Varů se na semifinále půjde poprvé v neděli 22. března. Své vstupenky si ale mohou fanoušci s permanentkami zajistit už od pátku. Volný prodej začíná v den prvního domácího zápasu.
Držitelé permanentek K STÁNÍ mohou uplatnit své předkupní právo oproti předložení své permanentní vstupenky v pátek 20. března na obou pokladnách u zimního stadionu od 14:00 do 19:30 a dále v sobotu 21. března od 9:00 do 12:00 na Pokladně č. 1.

Majitelé permanentek K SEZENÍ mohou vstupenky na svá místa zakoupit v kanceláři pana Holého na zimním stadionu v pátek 20. března od 14:00 do 19:30 a v sobotu 21. března od 9:00 do 12:00.

Majitelé permanentek označených písmenem „G“ mohou zakoupit vstupenku v pátek 20. března od 15:00 do 19:30 v Hockey Shopu a v sobotu 21. března na Pokladně č. 1 od 9:00 do 12:00.

Všichni majitelé permanentních vstupenek mohou zároveň přikoupit jednu vstupenku k stání navíc na každý zápas. Počet vstupenek určených pro dokoupení permanentkáři je ale z důvodu nižší kapacity stadionu limitován!

Volný prodej vstupenek bude zahájen až v den utkání ve 13:00 na Pokladně č. 1 u zimního stadionu. V rámci volného prodeje může jeden zákazník najednou zakoupit maximálně dvě vstupenky na každé utkání. V neděli je možné zakoupit i vstupenky na pondělní utkání. V 15:00 budou na pokladnu přidány do volného prodeje nevyzvednuté a zbývající vstupenky k sezení (pouze na zápas hraný v den prodeje).

Vstupenka k stání stojí 120 korun, lístky k sezení jsou v prodeji za 200 korun. Všechna utkání začínají v 17:00 a přenáší je Česká televize.

Předkupní právo je nutné uplatnit ve stanovené době, která bude zveřejněna před každou sérií vyřazovacích bojů. Vstupenky, na které nebude ve stanovených termínech předkupní právo uplatněno, budou uvolněny do běžného prodeje (po vypršení stanovené lhůty předkupní právo zaniká)!

Veškeré informace se vztahují k předprodeji a předkupnímu právu na 3. a 4 utkání semifinále. Pro případná další utkání budou informace aktualizovány.

V sekci PTEJTE SE rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.