Hokejisté Energie remizovali s Čechií Dalovice

Hokejisté Energie ve čtvrtek v podvečer změřili na fotbalovém pažitu síly s dalovickou Čechií a obě mužstva se rozešla smírně 2:2. Branky hokejistů vstřelili Martin Zaťovič a Michal Gulaši. Fotografie z utkání naleznete v galerii a na našem profilu na Facebooku.

První poločas branku nepřinesl a nutno přiznat, že i šancí na obou stranách bylo pomálu. Vypadalo to, jako by střelci neměli správně seřízená mířidla a míče létaly hodně vysoko.

Za to druhá pětačtyřicetiminutovka byla úplně o něčem jiném. Téměř ihned po změně stran se dostal do zakončení Martin Zaťovič a Energie šla do vedení.

Čechie dokázala vyrovnat za necelých osm minut. Do zakončení se dostal Mykhaylyuk a Hovorka neměl šanci zasáhnout.

Zatím v každém utkání, které hokejisté na fotbalovém trávníku odehráli, dostali možnost kopat pokutový kop. I v Dalovicích musel rozhodčí po faulu pískat, exekuce jedenáctky se ujal Michal Gulaši a nemýlil se.

V 80. minutě se podařilo vyrovnat Stolínovi, jenž si zaběhl za obranu. Dokázal obejít i vyběhnuvšího Hovorku a uklidil balon do prázdné branky.

„Chceme to hrát jako Bayern Mnichov a nemáme na to,“ zhodnotil utkání s úsměvem Michal Grman, jenž se zraněným kolenem sledoval zápas vedle střídačky.

Statistiky

Čechie Dalovice – HC Energie Karlovy Vary 2:2 (0:0)
Branky: 56. Mykhaylyuk, 80. Stolín – 48. Zaťovič, 75. Gulaši (pk). ŽK: 1:0. Diváci: 62.

HC Energie Karlovy Vary: Hovorka – Habal, M. Rohan, Kverka, T. Rohan, Parýzek, Doležal, Zucker, Zaťovič, Gulaši, J. Tomeček, Šmach, Vlach, Drtina, Koblasa. Trenéři: V. Polák st., Kábele, Doležel.