První gól? Doufám, že budou dále přibývat, hlásí Kangasniemi

Na svůj první Extraligový gól čekal šest zápasů a proti Hradci se dočkal! Iikka Kangasniemi vyrovnával krásnou ranou do šibenice na 2:2 a pomohl tak otočit zápas v prospěch Energie.

Iikko vyhráli jste v Hradci Králové. Bylo to velmi těžké utkání, jak bys ho popsal?
Dvě třetiny pro nás byly velmi těžké, ale třetí třetinu jsme hráli o hodně lépe a dali jsme góly, které jsme potřebovali.

Co se změnilo mezi druhou a třetí třetinou? Byla tam totiž velká změna ve vaší hře...
Myslím si, že ve třetí třetině jsme začali více makat a neztráceli jsme puky, takže to nám hodně pomohlo.

Dal jsi první gól za Karlovy Vary v extralize, jak sis ho užil?
Bylo to nádherné a věřím, že budou jen přibývat.

Byla tu také výborná podpora fanoušků z Karlových Varů, kteří přijeli. Jak sis užil speciální děkovačku, když vyvolávali tvoje jméno?
Je to poprvé, co jsem něco takového dělal. Byla to pro mě nová věc, ale užil jsem si ji.