HC Energie Karlovy Vary

S firmou AUTO DONTH také do bitvy s Jihem!

Společnost AUTO DONTH vypravila zdarma pro nejvěrnější karlovarské fanoušky dva autobusy na obě utkání čtvrtfinálové série v Litvínově. Jelikož správně povzbuzení energetici na severu uspěli a čekají je další ostré bitvy, byla by škoda chybět i v aréně dalšího soupeře. Zvlášť když firma AUTO DONTH opět plně uhradí náklady na výjezd dvou autobusů! Pasažéři dvou autobusů (sto fanoušků) již mají zajištěni vstupenky na obě utkání, které jim budou po zaplacení jejich ceny předány přímo v autobuse. Zájezd je plánován jako dvoudenní, zajištěno je ubytování (cena cca 200 Kč) a připravena je i exkurze do českobudějovického pivovaru! Autobusy odjíždějí od karlovarského zimního stadionu v pátek 21. března v 11 hodin, návrat hned po skončení druhého utkání. Závazné přihlášky přijímá pan Bozděch (731 480 020), který Vám zodpoví i případné dotazy.
Po domluvě vedení obou klubů bylo dohodnuto, že karlovarští fanoušci obdrží 100 lístků (kapacita sektoru pro hosty), které však budou za zlevněnou cenu 200 Kč na zápas. Vstup na obě utkání bude stát 400 Kč. Vzhledem k počtu lístků vypravuje Fanklub dva autobusy. Každý účastník zájezdu tak má svůj lístek jistý a dostane ho na palubě busu. Odjezd od zimního stadionu je v pátek v 11:00. LÍSTKY PRO AUTOMOBILOVÉ ZÁJEMCE FANCLUB NEZAJIŠŤUJĚ!

Ubytování v zamluveném hotelu (cca 1500 m od zimního stadiónu) vyjde na cca 200 Kč. Dále pak od zájemců bude vybrána suma 50 Kč na vstup do pivovaru.

Souhrn cen zájezdu:

400 Kč – vstupné na oba zápasy
200 Kč – ubytování
50 Kč – pivovar

Autobusy jsou díky příspěvku firmy Auto Donth zcela ZDARMA!

Program zájezdu:

pátek:
odjezd do Českých Budějovic
první zápas
ubytování
volný program

sobota:
cca v 11 hodin návštěva pivovaru
druhé utkání
návrat do Karlových Varů (ihned po utkání)

Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle +420 731 480 020 (pan Bozděch).