Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Sedmáci zazářili v Mariánkách

Sedmáci zazářili v Mariánkách

21.03.2013 | Jaroslav Novotný

V sobotu 16. března se hráči Energie ročníku 2000 (7. třída), zúčastnili turnaje v Mariánských Lázních. Energetici sehráli během celkem tři utkání v režimu 2 x 20 minut, všechna vyhráli a získali pomyslné zlaté medaile.

V prvním utkání energetici zvládli utkání se soupeři z Chebu 4:1, následně pak přehráli jediného zahraničního účastníka HSV Hamburg 3:1 a v posledním zápase rozdrtili domácí Mariánské Lázně 8:2, a tím vybojovali zlaté medaile z turnaje vypsaného pro hráče o rok starší. Energetikům právem náležely i individuální ceny. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Honza Radosta a nejlepším střelcem se stal David Novotný.

Energii reprezentovali

Radosta Jan, Heger Dominik, Pašek Ondřej, Ptáček Jakub, Hlaváček Ondřej, Vávra Lukáš, Glanc Matěj, Bubeliny Tomáš, Kořán Petr, Šťastný Patrik, Fečo Michal, Zdeněk Tomáš, Doubek Martin, Matoušková Sabina, Jílek Tomáš, Jiskra Vít, Novotný David.

Fotografie

Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout zde.