HC Energie Karlovy Vary

Soutěž Místo na střídačce už má čtrnáctku vítězů

O postup do play-off se ještě bojuje, čtrnáct fanoušků hokejové O2 extraligy už ovšem může slavit teď. Soutěž Místo na střídačce skončila a nejlepší tipující se mohou těšit na nezapomenutelný den, který prožijí po boku svých hokejových hrdinů.
Třetí ročník soutěže provázel ještě větší zájem fanoušků než v minulosti – během hracích kol přišlo prostřednictvím sms zpráv nebo webových stránek www.o2hokej.cz více než 33 tisíc soutěžních tipů. Pro vítězství bylo u deseti ze čtrnácti klubů potřeba tipnout návštěvnost příslušných domácích zápasů naprosto přesně, u zbývajících bylo možné „minout“ o jednoho diváka.

V nejbližších extraligových kolech se nejúspěšnější tipující dočkají svých výher – místa na střídačce, LCD televize Samsung, služby digitální televize O2 TV na jeden rok zdarma a také šance bojovat o hlavní věcnou výhru – nový automobil značky Seat.

I když už soutěž skončila, pořád přináší zábavu. Prostřednictvím webu www.o2hokej.cz si můžete vystřelit ze svých přátel prostřednictvím aplikace Novinářská kachna.

Kdy a kde se vítězové posadí na střídačku? V Karlových Varech to bude při duelu se Spartou 2. února pan Jiří Stříhavka.

Předchozí ročníky v karlovarském podání

Natáčení reklamního spotu 2009/10
Rozhovor s vítězem 2008/09
Natáčení reklamního spotu 2008/09
Fotografie z autogramiády 2008/09
Vyhodnocení ročníku 2007/08

Související články

Ohlasy k zápasu | po 1.2.2010

Energie přivítá adrenalinem nabitou Spartu