HC Energie Karlovy Vary

Společně pomáháme. Energie se zapojuje do sbírky pro Pavla

Úvodní dva semifinálové zápasy play-off se rychle blíží. V úterý 13. března a ve středu 14. března však v KV Areně nepůjde pouze o vrcholné hokejové bitvy, během obou zápasů totiž můžete přispět na dobrou věc. Energie se zapojila do podpory sbírky pro handicapovaného sportovce Pavla "Čáju" Kováře.

O sbírce

Sbírka je určena pro Pavla Kováře, který je od roku 2009 upoután na invalidní vozík. Pavel nešťastně skočil do vody v lomu Jimlíkov, narazil hlavou o dno a ochrnul od prsou dolů. Má poraněnou míchu a krční páteř. Pavel však i po úrazu nadále aktivně sportuje a poslední tři roky závodí na HandBiku - speciálním kole pro handicapované sportovce, které slouží i k posilování horní poloviny těla. Jelikož jeho aktuální kolo není určeno pro závodění, rozhodli jsme se společně s VK ČEZ Karlovarsko, FB Hurrican Karlovy Vary a BK Lokomotiva Karlovy Vary podpořit veřejnou sbírku, jejíž výtěžek poputuje právě na jeho nový závodní HandBike.

Předání šeku pro Pavla proběhne během některého z příštích domácích zápasů Energie v play-off či případné baráži.Jak pomáhat

· Přispět můžete během úvodních dvou semifinálových zápasů play-off WSM ligy, které se uskuteční v úterý 13. března a ve středu 14. března. Sbírka bude tvořena dobrovolnými příspěvky, které se budou vybírat do zapečetěné pokladničky, jenž bude umístěna vedle recepce KV Areny.
· Na zápase VK ČEZ Karlovarsko v sobotu 10. března proti Českým Budějovicím.
· Na zápasech play- off FB Hurrican Karlovy Vary v sobotu 10. března a v neděli 11. března.
· Dobrovolným darem na transparentní účet: 3110889123/0800.

Více o celé sbírce naleznete na oficiálním FB sbírky.