HC Energie Karlovy Vary

Šťastný puk – zamiř na střed a dostaň Energii mezi elitu!

Generali Česká pojišťovna, hlavní partner Tipsport extraligy, se vrací s hrou Šťastný puk pro všechny hokejové fanoušky! V ní můžeš soutěžit a ukázat všem fanouškům extraligových a prvoligových klubů, kdo je mezi nimi nejlepší. Nehraješ ale jen za sebe – hájit budeš i barvy svého oblíbeného klubu, můžeš se totiž utkat s jeho soupeři, které reprezentují ostatní fanoušci!

Jak to funguje? Jednodušší to už ani nemůže být. Cílem hry Šťastný puk je trefit co nejvíc virtuálních puků v řadě do středového kruhu pro vhazování. Za takovou přesnou trefu získáš jeden bod, pokud k tomu trefíš přímo bod pro vhazování, získáš body dva! Ve středovém kruhu navíc sbíráš cenné mince. Aby to ale nebylo zas tak jednoduché, přidávají se do hry i okolní vlivy – trefit tak můžeš projíždějící rolbu, která puk může zablokovat. Hlasitě fandící fanoušci můžou tvoje pokusy vychýlit ze směru, kterým budeš mířit, zvukovou vlnou! Pokaždé je tak třeba zvolit správnou sílu i směr hodu, počkat na volný prostor a až poté vystřelit. A pokud hráčům dojdou virtuální životy, stačí pozvat přátele, za které získáš další životy a můžeš pokračovat.

Máš se na co těšit – poměřit se samozřejmě můžeš i s dalšími fanoušky tvého oblíbeného klubu, vaším společným cílem ale bude porážet soupeře, tedy fanoušky dalších extraligových a prvoligových klubů! Kdykoliv se tak můžeš podívat na absolutní pořadí všech hráčů, zjistit, jak se ti daří mezi fanoušky tvého klubu, ale hlavně uvidíš i tabulku všech klubů, která zohledňuje počet hráčů i jejich výkony.

Není na co čekat – klikni na odkaz, stáhni si appku do telefonu a začni sbírat body pro svůj klub, ať společně s ostatními ukážete, kdo má nejpřesnější mušku!

Stáhni aplikaci pro iOS
Stáhni aplikaci pro Android