HC Energie Karlovy Vary

Svým v poslední době tradičním závěrem zápasu nás Hudáček podržel

K a r l o v y  V a r y - Se svými dojmy se po zápase s Českými Budějovicemi svěřil Lukáš Krajíček, jenž přišel na hostování do Karlových Varů právě z jihočeské metropole. Náladu měl výbornou. Aby také ne! Vždyť se vyhrálo, a to v zápase, který byl velmi vyrovnaný a kterému nechyběl opravdu infarktový závěr.
Dobrý večer Lukáši, určitě jste spokojen s výsledkem zápasu, že?
No samozřejmě! Velice jsem si přál, abychom vyhráli. Toužil jsem Budějovice porazit. Dokonce jsem vypsal klukům nějaké prémie.

Jaké? :o)
Zatím jsem přispěl jenom tisícovkou do kasy, ale určitě ještě něco přidám.

Mohl byste krátce zhodnotit tento zápas?
První třetina byla z naší strany výborná. Akorát produktivita, ta zas až tak skvělá nebyla. Potom jsme se pravděpodobně uspokojili, nevím. Každopádně jsme přestali bruslit, všude jsme byli později a hned z toho bylo drama. Naštěstí nás podržel Hudáček, který nám svým v poslední době tradičním závěrem utkání daroval vedení. A to se nám s vypětím všech sil povedlo udržet.

Jak jste viděl ten údajný Balázsův faul?
Já ho vlastně moc neviděl. Ale „Bali“ mi říkal, že to byl prostě souboj, který oba dva neustáli. Při následném pádu se prý Suchánek zranil o mantinel. Všechny nás to dost překvapilo, když se rozhodčí rozhodl vylučovat a dokonce na pět minut plus do konce.

Suchánek si tedy ten faul u rozhodčího vyprosil…?
No, on je Ruda (Suchánek pozn. red.) už poněkud starší hráč. Během toho souboje se tak unavil, že už se neudržel na nohou a spadl. Přitom se nezaviněně zranil a díky svým dlouholetým zkušenostem toho pak dokonale využil.

Když už jsme u zranění, co dělá váš nos, drží?
Smích…Jo, drží. Včera mi vyndali stehy, takže asi příští utkání budu hrát už normálně.

Takže celoobličejový kryt příliš nevyhovuje?
Ne příliš, ale vůbec. Zamlžuje se, špatně se v tom kouká, neumím se s ním dobře orientovat. Takže už se těším, až si ho sundám.

Související články