Také dorostencům už sezóna skončila

K a r l o v y  V a r y - Stejně jako první tým karlovarské Energie, i dorostenci se již mohou těšit na zasloužený posezónní odpočinek. Mladé mužstvo postoupilo do nadstavbové části mezi nejlepší české kluby, kde získalo konečnou desátou příčku. Ve skupině o udržení v nejvyšší soutěži dovedli junioři oba své souboje do vítězného konce. Vedle těchto dvou nejsledovanějších mládežnických kategorií odehrály svá utkání i týmy žáků.
Junioři

HC Energie - IHC Písek 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Branka: Bušta.

Když se už ve 32. vteřině utkání trefil Lukáš Bušta poprvé, nikdo netušil, že to nakonec bude jediná a vítězná branka celého střetnutí.

HC Energie - HC Keramika Plzeň 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)

Branky: Hamerle, Nový, Vrba, Tomaška, Kocek.

Oproti předešlému zápasu dokázali junioři lépe využívat brankových příležitostí, což bylo základem pro příznivý konečný výsledek.

Dorost

HC Krokodýli Brno - HC Energie 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Branka: Jan Bauer.

V bojovném utkání využil omlazený dorost jen jednu šanci. Tři minuty před závěrečnou sirénou se trefil nejlepší nahrávač karlovarského týmu v nadstavbové části Jan Bauer. I přes prohru byl trenér Antonik s výkonem svých svěřenců spokojen.

HC Vítkovice - HC Energie 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)

S nadstavbovou částí se dorost rozloučil sympatickým výkonem. Na domácí tým hrající o výhodnou výchozí pozici pro boje v play off to však nestačilo.

Branky: Nídl, Kalbáč, Klcso.

Velmi vyrovnané střetnutí jsme ztratili svou nedisciplinovaností v defenzivní fázi. Na výsledku nic nezměnila ani více než minutová nadějně vyhlížející hra bez brankáře.

8. třída

Kadaň - HC Karlovy Vary 0:2

Branky: Šaling, Bruštík.

Pouze se čtyřmi "osmáky" v sestavě jsme podali velmi solidní výkon, kterému chybělo kvůli slabé koncovce pouze výraznější brankové vyjádření. Negativní stránkou utkání byl hlavní rozhodčí, který svým neuměním a arogancí vůči okolí řízení zápasu totálně nezvládl.

7. třída

HC Karlovy Vary - HC Keramika Plzeň 1:3

Po naprosto vyrovnaném průběhu rozhodla utkání soupeřova branka na 1:2, které padla přesně 45 vteřin před koncem. Srovnat se nepodařilo ani se šesti hráči v poli. Soupeř v samém závěru potvrdil své vítězství třetím gólem do prázdné branky.

6. třída

HC Mariánské Lázně - HC Karlovy Vary 4:12

Branky: Balšán 4, Jakubal 2, Chodounský 2 , Holba 2, Schusser, Hansl.

Nepohledný hokej plný hrubých a zbytečných chyb, které předváděli karlovarští hráči na ledě soupeře vůbec neodpovídá dosaženému výsledku.

HC Karlovy Vary - HC Keramika Plzeň 3:2

Branky: Balšán 2, Černý.

Šestáci bojovali od začátku až do konce zápasu ze všech sil a zaslouženě porazili favorita soutěže.

5. třída

Louny - Karlovy Vary 6:5

Branky: Fejtl 2, Frank , Kverka, Treťjakov .

O osudu souboje rozhodla druhá třetina, kdy Lounští vstřelili čtyři branky. Přestože se v poslední části povedlo karlovarským páťákům snížit až na rozdíl jediného gólu, zvýšená snaha už vyrovnání nepřinesla.