HC Energie Karlovy Vary

Vyfoťte se s Varanem a soutěžte o podepsané suvenýry

Přijďte se vyfotit s Varanem Karlosem na zápas Energie - Mountfield v pátek 4. prosince. Fotku bude v prostorách vestibulu u hlavního vchodu před zápasem i během obou přestávek pořizovat profesionální fotograf a můžete si ji pak na památku zdarma stáhnout ze soutěžní aplikace na www.facebook.com/carlsbadinternationalschool a zároveň se zúčastnit soutěže o hráči podepsaný dres, tričko nebo vlajku.

Jednoduše získejte co nejvíc lajků pro svoji fotku v období od 7.12.2015 do 20.12.2015 (včetně) a první tři místa dostanou jednu z podepsaných cen. Pořadatelem soutěže je CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o.

Carlsbad International School, oficiální partner HC Energie, je první mezinárodní střední škola v Karlových Varech. Nabízí nadstandardní vzdělávací program zakončený prestižním IB diplomem, který umožňuje studium na uznávaných univerzitách po celém světě.

Každé léto nabízí dětem letní kemp se zaměřením na výuku angličtiny, golfu, tenisu a na MFF Karlovy Vary. Více informací najdete na: www.carlsbadsummercamp.com.

Nově nabízí škola kurzy angličtiny pro dospělé již od 100 Kč za výukovou hodinu. Kontaktujte nás pro více informací na: admissions@carlsbadschool.cz nebo +420353227387.