HC Energie Karlovy Vary

Zlatý tým dorostenců poobědval v GH Pupp

Těsně před ukončením první fáze přípravy na novou sezonu se v pondělí 24. června naposledy sešel mistr republiky za sezonu 2012/13 v kategorii staršího dorostu, tým HC Energie Karlovy Vary, aby v Zrcadlovém sále Grand Hotelu Pupp absolvoval slavností oběd, na který jej pozvalo vedení klubu. Několik snímků ze setkání naleznete v galerii.

Management klubu pozval trenéry, realizační tým a samozřejmě hráče, kteří se podíleli na zisku velmi ceněného úspěchu. Generální manažer HC Energie Karlovy Vary Miroslav Vaněk všem přítomným poděkoval za skvělou reprezentaci klubu, města Karlovy Vary a Karlovarského kraje a vyřídil děkovné pozdravy od majitele klubu Karla Holoubka, ekonomického ředitele Sokolovské uhelné Jaroslava Rokose, primátora města Petra Kulhánka a hejtmana kraje Josefa Novotného. GM připomněl, že na stejném místě absolvovali slavností oběd hráči A-mužstva po zisku mistrovského titulu v roce 2009 a o dva roky později junioři, kteří vybojovali stříbrné medaile.

Miroslav Vaněk ocenil velkou pracovitost celého kolektivu po celou minulou sezonu, bez které by nebylo možné dosáhnout tak významného úspěchu. Zároveň hráčům připomněl, že jsou na začátku svého hokejového vývoje a k tomu, aby se propracovali do profesionálního hokeje, je nutná ještě spousta poctivé hokejové dřiny. Jako příklad uvedl Michala Vachovce a Petra Koblasu, kteří se pomalu začínají prosazovat v extraligovém A-mužstvu, ale i juniora Vojtěcha Tomečka, nebo Martina Frka, jenž byl v uplynulé sezoně jedním z nejlepších hráčů kanadské QMJHL, a který si svojí pracovitostí vysloužil smlouvu s týmem NHL Detroit Red Wings. Na závěr slavnostního odpoledne všichni hráči obdrželi od klubu malou dárkovou tašku.


Více fotografií