Extraliga mladšího dorostu, 4. kolo, čt 24.9.2009
Chomutov
4:3p
3:0, 0:2, 0:1 - 1:0
Branky Energie: Hroch, Čoudek, Gorčík. Asistence Energie: Csamango, Hroch, Jirušek. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0.

Karlovarští mladší dorostenci hráli ve čtvrtek své další utkání na ledě regionálního rivala, který navíc dosud v soutěži nebodoval. Bylo zřejmé, že si na Energii extrémně nabrousil zuby a celá první třetina se nesla v duchu snahy domácích ihned rozhodnout celý zápas. K základu na dobrý výsledek pomohly Chomutovu též přesilové hry a po první třetině svítila na ukazateli skóre, na straně domácích trojka, přičemž útočník Ondřej Toušek byl u všech branek domácích. Dvě dal a na třetí nahrál.

Energie se do zápasu opět dostala ve 24. minutě. Po přihrávce od Csamanga snížil Dan Hroch. Důležitý gól vstřelil ke konci druhé třetiny Štěpán Čoudek. Svojí brankou zadělal na pěkné drama, které vyvrcholilo pět vteřin před koncem zápasu. Velké úsilí Energie završil trefou za záda chomutovského gólmana Sebastián Gorčík. Energie už v té době hrála bez gólmana a tento tah se trenérům vyplatil.

V prodloužení rozhodl o plusovém bodu pro domácí Hejcman.