Extraliga dorostu, 30. kolo, po 2.12.2002
3:3
26. Jan Bauer (Sedláček), 33. Sedláček (Jakub Bauer), 59. Sedláček (Kloz, Jakub Bauer) - 2. Černý (Jan Nekvinda), 13. Diviš (Kašťák), Kašťák (Zenk). Vyloučení: 7:8, navíc Jakubal (KVA) a Kuncl (CHM) oba 10 min OT. Využití: 1:1. Střely na branku: 33:27. Rozhodčí: Svoboda - Uřídil, Šmíd.
Karlovy Vary: Jakubal - Kloz, Karpíšek, Charousek, Štryncl, Loučka, Mašek, Kupka, Kostourek - Jakub Bauer, Sedláček, Prštický, Kuběna, Gellner, Bašiaga - Moro, Račanský, Petružálek - Kalousek, Jan Bauer, Stehlík
Litvínov: Husák - Martinka, Petr Polák, Poživil, Rupec, Sunkovský, Šorf - Černý, Diviš, Kašťák, Martinka, Petr Nekvinda, Jan Nekvinda, Schön, Vojčák, Vrtek, Závada, Zenk, Zíma