BMW Cup: Energie porazila Linz a míří do finále

Sobotní duel v rámci BMW Cupu v Norimberku ovládli energetici, kterým se v poslední třetině podařilo změnit třemi brankami vyrovnaný stav 1:1 na vítězný. Tímto si tak zajistili postup do zítřejšího finále, které se odehraje od 18:00. S kým se utkají na ledě, rozhodne dnešní večerní zápas mezi Vídní (Vienna Capitals) a Norimberkem (Ice Tigers).
Příprava na sezonu, BMW Cup, so 3.9.2022, Norimberk
Linz
1:4
1:1, 0:0, 0:3
Branky a nahrávky: 11. Haga (St-Amant) – 11. Hladonik (Gríger, Rachůnek), 42. Beránek (Hladonik, Havlín), 48. Koblasa (Gríger), 59. Vondráček.
vyloučení1:1
využití0:0
Linz: Tirronen – Schumnig, Bartley, Schnetzer, Roe, Kubeš, Kragl, Lindner, Wolf – St-Amant, Haga, Ramig – Gaffal, Stuart, Lebler – Sticha, Bretschneider, Mitsch – Rappald, Brucker, Kristler
Karlovy Vary: Lukeš (Habal) – Plutnar, Bartejs, Bernad, Dlapa, Havlín, Pulpán, Rohan – Rachůnek, Gríger, Vondráček – Koblasa, Černoch, Kohout – Beránek, Hladonik, Vondráček – Redlich, Baláž, Kružík