Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.Fotbalové on-line přenoSpolečnost eSports.cz spouští se začátkem fotbalové ligy na serveru www.onlajny.cz podrobné on-line přenosy ze tří nejvyšších fotbalových soutěží. Dalšího vylepšení se dočkají i on-line přenosy ze tří nejvyšších hokejových soutěží, které začínají v září.
24.7.Změna s PlzníEnergie Karlovy Vary si prohodila pořadatelství přípravných zápasů s Lasselsbergerem Plzeň. První vzájemný zápas 1. srpna se uskuteční na ledě Energie od 18 hodin, odveta se pak bude hrát v Plzni 15. srpna od 17:30. Informoval o tom tiskový mluvčí klubu Jiří Holý. Důvodem změny je podle internetových stránek hcplzen.cz pokračující rekonstrukce plzeňské ČEZ Arény.
19.7.Čeští inlinisté zakončili boje v základní skupině MS výhrou nad Francií 4:1. Po jedné brance zaznamenali oba energetici ve výběru Balázs i Šinágl.
11.7.Mistrovství světa v inline hokeji se v Maďarsku účastní i Miroslav Barus a Tomáš Vak, dva bývalí útočníci Karlových Varů.
4.7.Pozor fotbal!Příležitost pro aktivní fotbalové fanoušky. Sháníme redaktory a spolupracovníky pro on-line přenosy ze zápasů českých fotbalových soutěží. Pokud pravidelně navštěvujete zápasy 1. a 2. fotbalové ligy, ČFL a MSFL a chtěli byste spolupracovat s největším provozovatelem on-line přenosů na českém internetu, ozvěte se na firmazavináčesports.cz. Co požadujeme? Spolehlivost a ochotu se učit, vlastní notebook je výhodou, ale ne podmínkou. U ČFL a MSFL stačí mobilní telefon. Nabízíme zajímavé odměny a možnost další spolupráce s eSports.cz, s.r.o.