Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.Hlinka do PardubicSlovenský útočník Miroslav Hlinka, který v sezóně 2000-2001 nastupoval za Karlovy Vary, odešel ze Žiliny a posílil Moeller Pardubice.
30.8.Změna: S Plzní už ránoPoslední přípravný zápas HC Energie na ledě Plzně se odehraje 6. září od 11 hodin místo původních 17:30.
30.8.Budějovice obhájilySpolečný tým redakcí dynamocb.cz a hokejcb.cz obhájil loňské vítězství na fotbalovém turnaji redakcí sportovních webů eSports Cup, který proběhl o víkendu v Častoboři. Pod vedením trenéra Aleše Strouhy reprezentovali České Budějovice za fotbalovou redakci Tomáš Mička, Jiří Malý a Pavla Jungmannová, za hokejovou redakci David Lukeš, Antonín Vansa, Milan Dvořák a redaktor obou webů Tomáš Zetek. Na druhém místě skončiy Karlovy Vary a třetí Plzeň. České Budějovice zvítězily ve všech třech dosavadních ročnících turnaje.
28.8.Michálek do PhoenixuObránce Zbyněk Michálek, který do zámoří odešel z Karlových Varů, změnil dres. Z Minnesoty se stěhuje do Phoenixu výměnou za Erika Westruma a Dustina Wooda. Informaci přinesl server www.wild.com.
28.8.Ptáček v reprezentaciObránce Ladislava Šmída, který se upsal Anaheimu Migthy Ducks, nahradí v reprezentaci před blížícím se turnajem Česká pojišťovna Cup v Liberci karlovarský bek František Ptáček.
27.8.Energie opět vítězněAmbri-Piotta - HC Energie 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Branky Karlových Varů: Vak, Alinč, Macholda, Procházka. Toto byl poslední zápas Energie na týdenním zájezdu ve Švýcarsku.
26.8.Kraft do OmskuCentr Milan Kraft, který v loňské sezóně oblékal dres HC Energie, posílil špičkový tým ruské superligy Avandgard Omsk.
23.8.Steiner ve VsetíněBývalý útočník Energie Ondřej Steiner se stal novou posilou HC Vsetín. Steiner hrál poslední sezónu v Norsku. Ve valašském týmu dnes nastoupil také karlovarský útočník Kamil Tvrdek.
19.8.Energie v TVKarlovy Vary se představí televizním divákům hned v prvním kole nové sezóny na ledě Pardubic. Utkání začíná v sobotu 10. září od 17:00. Dalším televizním zápasem Energie je západočeské derby, které se na karlovarském stadionu odehraje 10. prosince.
16.8.Právě dnes uplynul jeden rok od tragické smrti trenéra české hokejové reprezentace Ivana Hlinky. Uctít jeho památku můžete u pomníčku na místě nehody za Karlovými Vary směrem na Prahu.
15.8.Na mimořádném nedělním zasedání Asociace profesionálních klubů ledního hokeje bylo zrušeno pravidlo o postavení mimo hru na červené čáře. Uvedla to Česká tisková kancelář.
12.8.Televize nebudePřímý přenos z 6. kola extraligy mezi západočeskými celky HC Energie Karlovy Vary a HC Lasselsberger Plzeň se neuskuteční. ČT2 se nakonec raději rozhodla vysílat zápas Pardubice - Sparta.
2.8.Vary v televiziZápadočeské derby HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň bude vysílat program ČT2 v rámci tradičního pořadu Studio BULY. Zápas 6. kola začne netradičně až v 17:15, studio Buly odstartuje o 15 minut dříve. Informoval o tom ředitel extraligy Stanislav Šulc.
2.8.Kutlák míří do NHL?Zdeněk Kutlák, který v minulé sezóně patřil k nejlepším obráncům HC Energie a nyní je v kádru Českých Budějovic, obdržel od klubu Boston Bruins kvalifikační smlouvu. Boston si tak podržel na Kutláka práva. Zprávu uvedl server hokej.cz.
1.8.Krátoška do BudějovicÚtočník Aleš Krátoška, který část loňské sezóny hostoval v Karlových Varech, přestoupil do Českých Budějovic. Nováčkovi extraligy se Krátoška upsal na tři roky.