HC Energie Karlovy Vary

Čtvrťáci si z poháru prezidenta odvezli bronz

Ve druhém dubnovém víkendu se hokejisté Energie kategorie U11 zúčastnili turnaje O pohár prezidenta České republiky v Jihlavě. V konkurenci šesti kvalitních mužstev po dobrých výkonech obsadili konečnou třetí příčku a získali i několik individuálních ocenění.

V klání o vítězný putovní pohár druhého ročníku se tentokráte naši kluci utkali s týmy HC Dukla Jihlava, HC Kometa Brno, HC České Budějovice, HC Pardubice, HC Olomouc a HC Slavia Praha. Kluci sehráli ve dvou dnech 6 velmi náročných utkání systémem každý s každým, užili si vítěznou euforii po zápasech s Kometou, Slavií, Olomoucí a Budějovicemi a okusili hořkost porážky s domácí Duklou a v závěrečném utkání s Pardubicemi. Za poslední zápas přesto náleží klukům hluboká poklona za bojovnost a vytrvalost. Vinou nejhoršího možného nalosování jim v závěru docházely, přesto bojovali až do poslední vteřiny. V celkovém hodnocení turnaje pak obsadil tým Energie výborné 3. místo a po zásluze si odvezl bronzové medaile a pohár.

Mimo herní výsledky získali energetici také individuální ocenění v souběžných Soutěžích. Jako druhý nejrychlejší bruslař turnaje ve vyřazovacích rozjížďkách se umístil Filip Galla, nejproduktivnějším hráčem turnaje s nejvíce nastřílenými brankami se stal Dominik Rymon a nejlepším útočníkem Robin Sapoušek. Zvláštní ceny se dočkali také rodiče našich hráčů, kteří byli oceněni cenou pro nejlepší fanoušky. Díky!

Poděkování patří také všem pořadatelům z domácího týmu Dukla Jihlava, jmenovitě pánům Číhalovi a Kotrbovi, za perfektní organizaci.

Energii reprezentovali

Nathaniel Nechvátal, Petr Hajduk, Štěpán Jiskra, Daniel Hofmann, Robin Sapoušek, Filip Galla, Jaroslav Sýkora, Marek Dvořák, Andrej Voroščuk, Dominik Rymon, Adam Zahraj, Lukáš Bubeliny, Tomáš Vican, Jakub Mareš, Matyáš Říha, Jan Neubert, Nikola Kollár, Miroslav Czingel.