HC Energie Karlovy Vary

Do kempu slovenské reprezentace pozván i František Skladaný

O účast na mistrovství světa v Rusku bude na prvním kempu slovenské reprezentace bojovat i karlovarský útočník František Skladaný. Naši východní sousedé zahájí přípravu v pondělí 2. dubna v Martině. První utkání v rámci přípravy sehrají Slováci 12. dubna v Trenčíně s českou reprezentací, odveta je na programu o den později v Brně. Do prvního výběru byl z bývalých hráčů Karlových Varů nominován ještě Juraj Štefanka. Světový šampionát bude v Moskvě zahájen 27. dubna.
Brankáři: Branislav Konrád (HK Dynamax Nitra), Peter Ševela, Michal Dzubina (oba MHC Martin).
Obránci: Tomáš Starosta (Nižnekamsk/Rus.), Ladislav Čierny (HKm Zvolen), Dušan Milo (Krefeld/Nem.), Dominik Graňák (Slavia Praha), Ivan Švarný (HK Dynamax-oil Nitra), Marcel Šterbák (HC Košice), Peter Podhradský (Frankfurt/Nem.), René Vydarený (České Budějovice).
Útočníci: Juraj Štefanka, Roman Tomas (oba Třinec), Andrej Podkonický (Liberec), Radovan Somík (Čerepovec/Rus.), Miroslav Kováčik (Novosibirsk/Rus.), Tomáš Surový (Lulea/Švéd.), Richard Kapuš (Novokuzneck/Rus.), František Skladaný (Karlovy Vary), Martin Cibák (Frölunda/Švéd.), René Školiak (HK 36 Skalica), Andrej Kmeč (HK Dynamax Nitra), Michal Hudec (České Budějovice).

Zdroj: www.hokej.sk