Osmáci na domácím Karlovarském poháru třetí, o bronz přehráli Kladno

Po triumfech sedmáků a deváťáků v uplynulém týdnu vyrazili do boje o Karlovarský pohár i hráči naší osmé třídy. Během sobotních bojů si nakonec došli pro konečné třetí místo, když v boji o něj porazili kladenské Rytíře. Vítěznou trofej vybojovali hráči Plzně.

Všechny týmy se nejprve utkaly v základní skupině systém každý s každým na 2x15 minut, přičemž každá třetina se počítala jako jedno utkání. Za výhru získal tým dva body, za remízu jeden.

Nejlépe si v úvodní fázi turnaje vedli hráči Plzně, kteří vyhráli všech šest miniutkání. Ve finále vyzvali Mladou Boleslav, kterou při shodném počtu bodů do boje o pohár poslal lepší vzájemný dvojzápas s domácím týmem. Škodovka ve finále potvrdila suverenitu ze základní skupiny a po výhře 5:2 slavila triumf. Energetici v boji o bronz stejným výsledkem porazili Kladno.