Páťáci na turnaji bronzoví, finálové drama pro Plzeň

V neděli se čtveřice týmů hokejistů pátých tříd utkala o titul na Karlovarském poháru. Kromě domácí Energie do Karlových Varů dorazila také Plzeň, pražská Sparta a Kladno. Po velice dramatickém finále se ze zlatých medailí může radovat Škoda, která těsně přehrála Pražany. Bronz pak zůstává v lázeňské metropoli.

Finále:

HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha 8:7
Finálový duel přinesl dramatickou podívanou jak se sluší a patří. Západočeši vedli dokonce už 7:2, nicméně Pražané se nevzdali a tři minuty před koncem dokázali svou ztrátu zcela dohnat. V poslední minutě však Plzeň přeci jen strhla vedení na svou stranu a tím dotáhnout celý turnaj do zlatého konce.

-----

Utkání se hrála systémem 2x15 minut s tím, že každá třetina se počítá jako samostatný zápas. Výhra přinesla týmu 2 body, remíza jeden bod a prohra žádný.