Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Projekt Pojď hrát hokej přilákal do KV Areny desítky zájemců

Projekt Pojď hrát hokej přilákal do KV Areny desítky zájemců

30.01.2017 | Blanka Jiskrová

Již podruhé jsme mohli díky projektu Pojď hrát hokej na ledě karlovarské Areny připravit 25. ledna zábavné odpoledne pro nadšené malé bruslaře a jejich rodiče.

POJĎ HRÁT HOKEJ V KV ARENĚ - FOTOGALERIE

U vstupu byli očekáváni usměvavými trenéry, kteří s radostí pomohli vyplnit potřebné formuláře. Drobné čekání u prezence malým i velkým zpříjemňoval videomateriál s hokejovou tématikou.

Hlavní trenérka přípravky HC Energie všem představila prostory na hale, ve kterých trénují právě ti nejmenší. Někteří příchozí využili i možnost zapůjčit si brusle a helmu.

V příjemně, teplem vyhřáté šatně, si rodiče s dětmi poslechli krátkou prezentaci o ledním hokeji – sportu, který může přinést do života spoustu zážitků celé rodině.

Následovalo oblékání, psaní jmen na krásné bílé dresy a příprava na led.

Více než hodinu 27 dětí na ledě bavili trenéři i hráči A – týmu, kteří se zapojují do náborových aktivit klubu. V druhé části ledové plochy probíhal trénink hokejových nadějí ročníku narození 2010 tak, aby všichni přihlížející měli možnost zhlédnout velkou škálu her a cvičení využívanou při výuce bruslení.

Odměnou nám všem byla radost a dětský smích. Věříme, že právě takové emoce a zážitky mohou přivést kluky a holky právě třeba: k hokeji, ke sportu, k lásce k životu.

Děkuji touto cestou všem, kteří nám v tom snažení pomáhají.