Šesťáci padli v Ústí

Ú s t í n/L. - Karlovarská 6. třída sehrála utkání s hokejisty Ústí nad Labem. Domácí měli ve Zlatopramen Areně převahu od samého začátku, což dokumentovala úvodní branka. Ústí podpořeno diváky vyhrálo 2:0. Několik snímků z utkání naleznete v galerii.

V úvodu zápasu byli aktivnější domácí borci, ti vstřelili první branku. Ústí vedlo 1:0 a stále se dostávalo do šancí. Vary si zahrály první přesilovou hru. Tu ovšem nevyužily. Zbytek třetiny se hrál takový hurá hokej, oba týmy se střídaly v útočných snahách. Gólmani chytali velmi dobře, a tak další branka nepadla.

Vstup do druhé třetiny měli lepší hosté, protože hned v prvních sekundách prověřili gólmana domácího Ústí. Vary hrály lépe, domácí obrana musela být stále na pozoru. Zahrozili i domácí, ovšem jejich hře chyběla nějaká myšlenka. Mnoho zajímavých momentů druhá třetina nepřinesla.

Poslední třetina byla ve velmi rychlém tempu. Zápas ještě nebyl rozhodnutý, a tak šance byly na obou stranách. Domácí ovšem nic neponechali náhodě a dostali se do vedení o dvě branky. Vary mohly snížit, jenže nabídnutý nájezd hostující hráč promarnil. Naopak gólman Ústí sklidil ovace od diváků. Utkání skončilo výhrou Ústí 2:0.