HC Energie Karlovy Vary

Sledge hokejisté odehrají víkendové dvoukolo v Karlových Varech

K a r l o v y  V a r y - Karlovarský zimní stadion se na dva dny stane baštou sledge hokeje. O nadcházejícím víkendu se účastníci sledge hokejové ligy sjedou na západ Čech, aby podle nového modelu soutěže odehráli další část z porce bojů o českého mistra. V pětici utkání se dvakrát představí i domácí borci z SKV Nowaco Sharks, na jejichž utkání všechny fanoušky srdečně zveme. Karlovarští "Žraloci" se nacházejí na třetím místě tabulky a rádi by pěkné umístění s podporou publika udrželi. Na sobotu je pro diváky přichystána i soutěž. Pozvánku najdete zde.
Letošní ročník sledge hokejové ligy se sice nerozrostl o žádný nový tým, ale změnil se model, podle kterého se spolu pět celků sedících hokejistů utkává. Hraje se systémem víkendových dvoukol, která hostí vždy jiný zimní stadion. Cílem je závest v lize fungující řád a optimalizovat cestovní náklady.

Karlovy Vary budou dějištěm 7. a 8. kola. Domácí svěřence trenéra Jaroslava Bauera čeká střetnutí s Kolínem a se Zlínem, který je kolébkou českého sledge hokeje. Startovní pole doplňují České Budějovice a Olomouc.

O přestávce sobotního zápasu karlovarských Žraloků s kolínskými Draky čeká na diváky soutěž ve střelbě na branku. Vítěz bere typicky českou cena - karton piva.

Dosavadní výsledky Karlových Varů

Olomouc - K. Vary2:0, 0:2
K. Vary - Č. Budějovice5:0 (kontumačně), 0:6
Kolín - K. Vary3:5
K. Vary - Zlín2:6

Aktuální tabulka

1. ZAS Hamé Sedící Medvědi     6 31:5  12 
2. Králové České Budějovice    6 13:10  7
3. SKV Nowaco Sharks Karlovy Vary 6 14:17  6
4. Kohouti Olomouc         6 11:9  5
5. Draci Kolín           6  4:32  0
Zápasový program

Sobota 11.12.

11:15Kohouti Olomouc - Draci Kolín
13:15Králové České Budějovice - ZAS Hamé Sedící Medvědi
15:00SKV Nowaco Sharks Karlovy Vary - Draci Kolín

Neděle 12.12.

8:30Králové České Budějovice - Kohouti Olomouc
10:30SKV Nowaco Sharks Karlovy Vary - ZAS Hamé Sedící Medvědi

Informace můžete čerpat také z webu www.skvnowaco.cz