HC Energie Karlovy Vary

Užijte si semifinále naplno i s doprovodným programem

Po roce se Karlovy Vary opět dočkaly semifinále. Tentokrát je soupeřem pražská Sparta. Vedle mimořádných sportovních výkonů se můžete těšit i na doprovodný program. Zelené peklo podpoří speciální tleskátka od společností AQUATHERM a POPUL, která si můžete vyzvednout u promotýmu Hitrádia Dragon u všech vstupů na zimní stadion. Připraveny jsou také divácké soutěže a řada dalších překvapení. Hvězdy utkání čeká odměna od Toužimské stavební společnosti.

Do semifinále s pekelnými dárky od společností AQUATHERM a POPUL!

Semifinálová série pokračuje dvěma zápasy na západočeském ledě a na řadu opět přichází vyhlášené zelenobílé peklo v podání karlovarských fanoušků. A tentokrát bude kulisa utkání ještě bouřlivější! Společnosti POPUL s.r.o. a AQUATHERM Group KV, s.r.o. si pro fanoušky HC Energie připravily speciální dárek! U vchodů na stadion si můžete vyzvednout speciální tleskátko v klubových barvách, které Vám pomůže vytvořit na stadionu tu nejlepší hokejovou atmosféru. A abyste v průběhu utkání mohli dobíjet energii, přichystala pro Vás společnost POPUL pozornost v podobě pravých play off bonbonů.

Navrhněte masku pro Lukáše Mensatora, získejte permanentku do nové arény a pomozte potřebným!

Fascinují Vás hokejoví brankaři a jejich masky a máte i trochu výtvarného nadání? Tak právě pro Vás máme neopakovatelnou příležitost. Navrhněte nový design pro masku Lukáše Mensatora! Reprezentační brankař vybere z Vašich návrhů ten nejpovedenější a ve "Vaší" masce odchytá celý následující extraligový ročník! Po sezoně bude přilba vydražena a výtěžek dán na dobročinné účely. Autor nejlepšího návrhu se může navíc těšit i na permanentku do nové arény a dres podepsaný všemi hráči HC Energie! "Rád bych měl novou masku vyvedenou v klubových barvách a pěkné by byly i nějaké další karlovarské motivy. Moc se těším na Vaše nápady," vzkazuje fanouškům Lukáš Mensator. Technické podrobnosti naleznete uvnitř článku.

Hvězdy utkání odmění Toužimská stavební společnost

V oblíbené anketě o nejlepší hráče utkání se mohou největší hvězdy každého večera těšit na velké dárkové koše od Toužimské stavební společnosti. V anketě vybírá nejlepšího hráče reportér MF Dnes a největší hvězdy celé sezony budou oceněny na závěrečném galavečeru extraligy. Nejlepší hráči utkání se dále mohou těšit i na soudek piva od oficiálního partnera extraligy, Budějovického Budvaru, a na poukaz na relaxační masáž.

Souboj fanoušků s Budějovickým Budvarem

O první přestávce dojde na ledové ploše k velkému souboji fanoušků. V soutěži s Budějovickým Budvarem se proti sobě postaví týmy energetiků a sparťanů ve stylové soutěži o chutnou odměnu od Budějovického Budvaru.

Zahrajte si o vstupenky na Horkýže Slíže

V obou následujících semifinálových duelech si můžete s trochou štěstí vysoutěžit vstupenky na nejdecký koncert legendární slovenské kapely Horkýže Slíže. Lístky věnovala pořádající agentura Vlny.

Fotosoutěž: S Energií v srdci. Užijte si příjemnou masáž a lahodnou večeři!

V loňském play off jste naší redakční emailovou schránku zahrnuli obrovskou spoustou fotografií z Vašich cest za hokejovou Energií. A protože i letos se zatím zelená karlovarská lavina valí vyřazovacími boji velmi nadějně, velmi rádi opět ve fotogalerii zveřejníme Vaše společné snímky s hráči, pohledy do fanouškovského kotle nebo prostě všechny fotky, na kterých hraje hlavní roli hokej v zelenobílém podání. A protože takové fandění je věc pořádně namáhavá, máme pro tři vylosované fotografy připravenou příjemnou odměnu – relaxační masáž v Hotelu Garni Palatin na Mlýnské kolonádě a poukaz na 500 korun v romantické restauraci od mediálního partnera soutěže Týdeníku Žurnál! Fotografie můžete posílat na e-mail foto@hokejkv.cz. Těšíme se na Vaše příspěvky. Galerie došlých fotografií

Nezapomeňte si vyzvednout svou PLAY OFF MANII

Po loňském premiérovém a úspěšném čísle navazujeme i letos se speciálním bulletinem vydaným u příležitosti karlovarské účasti v play off. Na pokladnách si můžete zcela zdarma vyzvednout svůj výtisk Play off Manie, která Vás provede systémem vyřazovacích bojů, v několika rozhovorech s klíčovými postavami klubu Vám přiblíží náladu v týmu a nezapomněli jsme ani na karlovarskou hokejovou mládež.

Hokejová Tipovačka Hitrádia Dragon pokračuje i v play off

Rovněž v play off pro Vás HC Energie a Hitrádio Dragon připravily tipovačku na přesný výsledek každého utkání. Pro vyřazovací boje pro Vás máme nachystáno několik novinek. Předně můžete u promotýmu Hitrádia Dragon tipovat i před zápasy hranými na stadionech soupeřů - tradiční červený transit bude totiž přítomen skutečně všude! A vylepšené jsou také ceny. Vítěz každého domácího kola získá vstupneky na následující zápas HC Energie na vlastním stadionu. Nejlepší tipéři celého play off se pak mohou těšit na podepsaný dres HC Energie a účast na slavnostním zakončení sezony s celým týmem! Připraveny jsou i další pěkné ceny sportovní značky Reebok a videohra NHL od klubu HC Energie. Proto neváhejte a tipujte u promotýmu Hitrádia Dragon.

Zelená linka do kabiny energetiků

Chcete povzbudit hráče HC Energie v jejich boji s litvínovskými hokejisty? Máte na srdci nějaký bojovný vzkaz, důležitou radu nebo jen chcete vyjádřit obdiv svému oblíbenému hráči? Máte jedinečnou možnost! Prostřednictví tradiční rubriky "ZELENÁ LINKA" můžete poslat prostřednictvím oficiálního klubového webu svůj vzkaz přímo do kabiny! Hráči HC Energie se těší na
Vaše příspěvky!


Zelená lavina se společností BALONSERVIS

V loňském play off zafungovalo karlovarské zelenobílé peklo parádně - energetici se protlačili až do sedmého finálového boje. A když se ke všemu přidaly ještě tisícovky balonků od společnosti BALONSERVIS, byla atmosféra v hledišti doslova elektrizující. Nyní před fanoušky i hokejisty stojí nová výzva. Litvínov bude po roce opět mimořádně silným soupeřem. Nebojte se proto vyndat ze svého šatníku oblečení v klubových barvách. Vytvořit tu pravou zelenobílou lavinu Vám opět pomůže společnost BALONSERVIS, která na třetí i čtvrtý zápas čtvrtfinálové série dodá spousty nafukovacích balonků v klubových barvách! Balonky si můžete zdarma vyzvednout u promo teamu Hitrádia Dragon, přímo ve fanklubu a na dalších místech na zimním stadionu.

Doporučení: Prosíme všechny fanoušky, aby během utkání nevhazovali balonky ani jiné předměty na ledovou plochu.

Ve válečných barvách s Hitrádiem Dragon

Před každým utkáním na Vás bude čekat u hlavního vchodu promotým Hitrádia Dragon. Vedle hlasité hudby Vás do té pravé bojovné nálady pomohou dostat i tradiční barvičky, kterými Vám slečny z promotýmu dle libosti vyzdobí obliče.

Zapojte se do FOTOSOUTĚŽE a vyhrajte krásné ceny!

Domácí hokejová sezóna vstupuje do své druhé, rozhodující části, která může být pro řadu fanoušků ještě zajímavější než dřív. Ani po Česká pojišťovna play off si hokejoví fanoušci neodpočinou, následují totiž České hokejové hry v Liberci a pak zejména Mistrovství světa ve Švýcarsku. Po celou tuto dobu se budou moci fanoušci hokeje zúčastnit hokejové fotosoutěže, kterou otevírá opět po roce BPA sport marketing a.s. – marketingový partner českého hokeje.

Na stadionu Vás přivítají BudvarBaby

Unikátní road show BudvarBaby navštíví podruhé Karlovy Vary. Těsně před nedělním semifinálovým utkáním se Spartou se proto můžete těšit na taneční vystoupení 14 sličných děvčat.

Související články