Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

V novém roce s Českými Budějovicemi i doprovodným programem

V novém roce s Českými Budějovicemi i doprovodným programem

03.01.2009 | Karel Psohlavec

Spengler Cup i silvestrovské oslavy jsou za námi a je opět čas na poctivou extraligovou práci. Na úvod nového roku si energetici pozvali na svůj led bojovníky z Českých Budějovic. Extraligovou bitvu opět doplní divácké soutěže a další doprovodný program. Těšit se můžete na přestávkové zpestření v barvách společnosti AUTA&AUTA, jako vždy se předvede několik fanoušků v Reebok pauze. Zahrát si můžete i o dvě vstupenky na následující utkání v Tipovačce s Hitrádiem Dragon. Pro obě hvězdy utkání je připraven speciální dárek - snowboardy z limitované série od společnosti HOLLANDIA.

No nového roku se společností AUTA & AUTA

O první přestávce se o zábavu diváků postará společnost AUTA & AUTA. Nabídku nových i ojetých vozidel společnosti AUTA & AUTA naleznete na webových stránkách www.autaiauta.cz. Nezapomeňte, že společnost AUTA & AUTA nabízí i stále oblíbenější čtyřkolky. Více naleznete na www.4qshop.cz.

Předveďte se v REEBOK pauze!

Značka REEBOK pro Vás pro extraligovou sezonu 2008/09 připravila zcela unikátní přestávkový program. Vždy o druhé přestávce soutěžního utkání pozveme na ledovou plochu dva vylosované diváky, kteří ukážou světu svůj sportovní talent ve sledgehokejovém slalomu. Soutěžící se mohou těšit na hodnotné ceny v barvách značky REEBOK. Ve hře budou sportovní tašky, ručníky, čepice, kšiltovky a pro soutěžící slečny a paní i dámský sportovní set! Podrobnosti o soutěži. Fotografie z předchozích kol.

Spinning a Fitcentrum Imperial se těší na fanoušky HC Energie!

Zima se blíží, a je tedy načase přemýšlet o tom, jak si udržet vypracovanou figuru i v období dlouhých večerů. Doslova ideální možnost pro všechny fanoušky HC Energie připravilo Spinning a Fitcentrum Imperial Karlovy Vary. Po předložení platné sezónní vstupenky na zápasy karlovarských hokejistů můžete získat permanentku na vstup do Spinning a Fitcentra Imperial s 20 % slevou! A to rozhodně není vše. Při každém dalším utkání HC Energie na domácím stadionu si tři vylosovaní fanoušci odnesou tuto permanentní vstupenku zcela zdarma. Na pokladnách zimního stadionu si rovněž můžete vyzvednout letáček s kupónem, který Vás opravňuje k využití 10% slevy na vstup do Spinning a Fitcentra Imperial. Jednotlivé slevy není možné kombinovat. Permanentní vstupenka opravňuje jejího držitele k využití 10 hodin spinningu a 10 hodin aerobiku nebo posilovny. Vzájemný poměr nabízených aktivit (spinning x aerobic nebo posilovna) je možné upravit podle Vašich potřeb.

Tipněte přesný počet diváků na stadionu a usedněnte na STŘÍDAČKU HC ENERGIE

Po velkém úspěchu z minulého extraligového ročníku přichází hlavní partner extraligy, společnost Telefónica O2 Czech Republic, s pokračováním soutěže MÍSTO NA STŘÍDAČCE. Od 13. listopadu do 13. ledna můžete před každým domácím zápasem tipovat přesný počet fanoušků, který dorazí na daný duel. Pokud budete mít správný odhad a budete mít štěstí i při losování, můžete se těšit na plazmovou televizi včetně služby O2 TV na jeden rok zdarma. Navíc si užijete jedno utkání přímo na lavičce HC Energie! Fotografie z loňského ročníku vyvrcholení soutěže a rozhovor s vítězem naleznete zde. Podrobnosti o soutěži přinášíme uvnitř článku, veškeré další podrobnosti včetně pravidel neleznete na www.o2hokej.cz.

Tipujte s Dragonem!

Tipujete rádi na sportovní výsledky? Potom zpozorněte! HC Energie ve spolupráci s Hitrádiem Dragon vyhlašuje na každý domácí zápas karlovarských hokejistů tipovací soutěž. Stačí u promo teamu Hitrádia Dragon před hlavním vchodem na stadion vyplnit anketní lístek a pokud bude Váš tip správný a budete mít i trochu štěstí při losování, máte u nás schovány dvě vstupenky na následující utkání HC Energie a další dárky od Hitrádia Dragon.

Líbily se Vám BudvarBaby? Můžete je do Karlových Varů vrátit!

Stačí k tomu málo. Zaregistrujte se na serveru BudvarBaby a vyhrajte pro Karlovy Vary druhou návštěvu sličných děvčat v barvách Budvaru. A když budete mít i trochu štěstí, můžete pozvat vybranou dívku na večeři.

MF Dnes vyhlásí dvě hvězdy utkání

Novinkou pro celou extraligovou sezonu 2008/09 je také vyhodnocování nejlepších hráčů každého utkání. Reportér MF Dnes vybere dvě největší hvězdy večera (z každého týmu jeden hráč), které budou bezprostředně po utkání dekorováni pěknými cenami. Tentokrát se nejlepší hráči utkání mohou těšit na kvalitní snowboardy a vázání z limitované série od společnosti HOLLANDIA, a.s. Hokejisté obou mužstev se také mohou těšit na jogurtové drinky od tradičního karlovarského výrobce mléčných výrobků.

Hokejista, který bude během sezony nejčastěji oceněn jako nejlepší hráč utkání, bude na závěrečném Galavečeru extraligy vyhlášen nejlepším hokejistou sezony.

Vlastníte permanentku na novou sezónu? Užijte si výhod u našich partnerů!

Vlastnit permanentní vstupenku na extraligovou sezónu 2008/09 neznamená jen výhodné vstupné na všechna domácí utkání úřadujících vicemistrů v základní části. HC Energie pro Vás připravila celou řadu výhod a překvapení. Jednou z nich je i možnost výhodného nákupu zboží a služeb u našich partnerů. Než půjdete nakupovat, nezapomeňte se podívat na stále aktualizovaný a rozšiřovaný seznam firem, které Vám oproti předložení platné sezónní vstupenky nabídnou jedinečné ceny. Pak už jenom stačí vzít svou permanentku a vyrazit na nákupy!

Nově si můžete užít 10% slevu na veškerý sortiment v karlovarské pobočce klenotnictví PRIMOSSA.

AKTUÁLNÍ SEZNAM PARTNERŮ A PODMÍNKY