HC Energie Karlovy Vary

Vemex-Cup startuje, Energii čeká tým ČR19

KV Arena hokejově nezahálí ani během reprezentační přestávky. Za účasti juniorky HC Energie, SKA-1946 Petrohrad "22" a české reprezentace U19 se zde uskuteční turnaj Vemex-Cup. V úvodním utkáním mezinárodní akce narazí mladí energetici na český reprezentační výběr do devatenácti let. Přijďte je podpořit ve čtvrtek od 18:00, vstupné činí 20 Kč.

Kvalitní vystoupení mladých energetiků na Světovém poháru v Omsku vzbudilo velký zájem u vedení ruské mládežnické ligy MHL, tj. juniorské obdoby KHL, o další spolupráci s Energií.

Spolupráce s hokejovým svazem a podpora společnosti VEMEX s.r.o., jednoho z hlavních partnerů HC Energie K. Vary, umožnila ve velmi krátkém čase naplánovat a připravit tuto výjimečnou juniorskou akci.

Turnaje se vedle mladých energetiků (výběr do 22 let) zúčastní i český národní výběr do devatenácti let a velmi kvalitní ruský celek SKA-1946 St. Petersburg (taktéž výběr do 22 let).

VEMEX s.r.o. je společnost založená v roce 2001 se zaměřením na oblast energetiky, konkrétně obchodování se zemním plynem a elektřinou. Vemex s.r.o. patří do skupiny Gazprom a nakupuje plyn od Gazprom exportu Moskva na základě dlouhodobého kontraktu.

Rozpis utkání

Čtvrtek 10. listopadu:
18:00 Česká republika "19" - junioři Karlových Varů

Pátek 11. listopadu:
17:00 junioři Karlových Varů - Petrohrad "22"

Sobota 12. listopadu:
15:00 Česká republika "19" - Petrohrad "22"