HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Jan Košťál

Ptejte se mladého útočníka a karlovarského odchovance Jana Košťála.

Mihal (mich****************** - Ostrov)
20.2.2018, 00:03
Čau Hanzi, sleduješ trochu výkony juniorky a dorostu?? Si Varskej odchovanec, tak co se u mládeže změnilo od doby tvého účinkování v těchto ligách??

Odpověď:
Sleduji výsledky juniorky a dorostu – vždy si to přečtu v bulletinu. Myslím si, že jak v juniorech, tak v dorostu je větší konkurence, než byla dřív. Každý se chce dostat výš a výš a být lepší a lepší. A cílem juniorů je určitě hrát za A tým.
Tomáš
20.2.2015, 21:28
Ahoj Honzo. Tak jsme přivezli nové kapříky do rybníka, tak kdy zajedeme na rybník? Také se tam určitě objeví i nové kachny, které rád pozoruješ...:)) Jak se těšíš na soustředění na rybníku? Souhra s Vojtou Polákem pak byla znát i na ledě...:))

Odpověď:
Už se těším na rybník, až si zase zachytáme. Kachny pozoruji určitě rád, se vzduchovkou. :)) S Vojtou Polákem nám sezona při chytání ryb vycházela skvěle, doufám, že to bude znát i na ledě.
PAVEL (pave************************** - HOŘIČKY)
20.2.2013, 14:58
AHOJ HONZO CHTĚL BYCH SE ZEPTAT KOHO BY JSIS PŘÁL V PLAY OFF.

Odpověď:
V příští sezoně bych si přál soupeře, který by byl lehčí, abychom postoupili do dalších kol.
Matson (bech***************** - Energie KV)
20.2.2011, 03:59
A ještě jedna otázečka. Čteš někdy diskusní fórum na těchto stránkách nebo sleduje ho někdo z kluků v týmu?

Odpověď:
Někdy ano, u ostatních nevím.
Matson (bech***************** - Energie KV)
20.2.2011, 03:58
Zdar Honzo, chci se zeptat, jsi nebo budeš taky takový patriot, jako jsou třeba v Litvínově, to znamená, budeš vždycky dávat přednost Varům před ostatními kluby? Třeba při vyjednávání o nové smlouvě budou pro tebe Vary č.1? Dík za odpověď a ať ti to tam padá!!!

Odpověď:
Do Varů se budu vracet vždy rád a jestli jim budu dávat přednost? To záleží také na podmínkách smlouvy. A já budu jedině rád, když budu hrát za Vary.
bachry (bach************ - Nejdek)
20.2.2010, 19:17
Čau Košťě.Si hodně rychlej bruslař takže se ptám jestli sis zkoušel zajet jedno kolo na čas jako se jezdí v utkání hvězd.Jestli jo jakej si měl čas?V kolika letech si nastoupil k prvnímu zápasu extraligy?dík Bachry

Odpověď:
Myslím si, že jsem docela rychlý bruslař, ale nikdy jsem si jedno kolo na čas neměřil. Poprvé jsem v extralize nastoupil v 18 letech v lednu v 1998 myslím a bylo to ve Vsetíně.
aakkel (aakk*********** - vary)
20.2.2008, 14:49
Jak vidíš šanci Varů postoupit do Play-off? Cítíš, že máš ještě navíc, nebo hrát pravidelně extraligu je tvůj vrchol?? Díky

Odpověď:
Když na sobě budeme tvrdě pracovat, tak máme určitě šanci do play-off postoupit. Teď už nastupuji v extralize k zápasům pravidelně, chtěl bych dosáhnout více.
Veronika (roma***************** - Havířov)
20.4.2003, 09:33
DOBRÝ DEN, CHTĚLA BYCH SE VÁS ZEPTAT, ZDA UVAŽUJETE O PŘESTUPU DO JINÉHO KLUBU???DĚKUJI

Odpověď:
Do jiného klubu zatím přestoupit nechci a ani nemůžu, protože mám smlouvu v Energii.
č. 69 (fcan************* - Ostrov/HC Energie)
17.4.2003, 13:08
Nazdar Hanzy, co říkáš na to, že Marek odešel do Ruska a chce s sebou Hlavu? Šel by jsi taky, kdyby tě chtěl? Dík za odpověď a v příští sezóně nám dělejte radost jako tuhle.

Odpověď:
Nabídky do Ruska se určitě neodmítají. Já bych tam rád šel, protože tam jsou dobré finanční podmínky. Díky moc
kamil (kste*** - nejdek)
7.4.2003, 14:48
cau doktore jak se mas?jak dlouho tady mas jeste smlouvu?preju ti dobrou pristi sezonu a doufam,ze das o trosku vic golu!cau

Odpověď:
Mám se velmi dobře, děkuji. Zde mám smlouvu ještě rok. Budu se snažit dát ještě víc gólů a udělat tak větší radost fanouškům.
Další stránky
12345>>