Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.11.Sympaťák MensatorBrankář Lukáš Mensator postoupil do pětice finalistů ankety o největšího Sympaťáka O2 ELH. Až do 10. ledna jej můžete podpořit na sympatak.hokej.cz, hlasovat můžete i prostřednictvím SMS.
28.11.Václav Skuhravý se svou trefou do sítě Vítkovic postoupil do dalšího kola soutěže o Zlatou helmu. Vybírat nejpohlednější hokejovou akci můžete na adrese zlatahelma.hokej.cz.
25.11.POZVÁNKA NA 12. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA: nominace a základní informace (pondělí 30. listopadu).
23.11.Zlata helmaV divácké anketě o nejpohlednější hokejovou akci můžete podpořit Václava Skuhravého a jeho páteční trefu do sítě Vítkovic. Hlasujte na adrese zlatahelma.hokej.cz.
19.11.Marken.czČSLH právě vydal novou Ročenku ledního hokeje 2009, nově vyšel též Stolní hokejový kalendář 2010. Objednat si je můžete na Marken.cz.
18.11.POZVÁNKA NA 11. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA: nominace a základní informace (pondělí 23. listopadu).
16.11.POZVÁNKA NA 10. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA: nominace a základní informace.
16.11.Ve fotogalerii si můžete prohlédnout snímky z pátečního vítězství staršího dorostu nad Slavií.
16.11.S fanklubem na KladnoKarlovarský fanklub pořádá autobusový zájezd na utkání na Kladně. Odjezd je naplánován na úterý 24. listopadu v 15:15 od KV Areny. Cena včetně vstupenky činí předběžně 220 Kč. Více na www.kfce.cz.
14.11.Ptejte se trenéraPo krátké pauze jsme v sekci Ptejte se znovu otevřeli rubriku trenérů HC Energie. Všichni čtenáři s autorizačním kódem se tak nyní mohou ptát Pavla Hynka a jeho asistentů.
11.11.Legendární knihaDíky úsilí společnosti eSports.cz byla opět vydána kniha S devatenáctkou do Bernu. Třetí aktualizované vydání můžete zakoupit na Marken.cz.
10.11.SMS z mládežeSlužbu SMS Servis jsme nově rozšířili o zpravodajství z mládeže. Přímo na Váš mobil tak můžete dostávat výsledky extraligy juniorů a staršího dorostu.
10.11.S fanklubem do PlzněKarlovarský fanklub pořádá autobusový zájezd na západočeské derby. Odjezd je naplánován na neděli 15. listopadu v 15:00 od KV Areny. Cena včetně vstupenky činí 240 Kč. Stále ještě zbývá několik posledních míst! Více na www.kfce.cz.
5.11.Antonik do KadaněMikuláš Antonik již má jasno o svém budoucím angažmá. Trenér, který stál na lavičce při zisku juniorského i seniorského titulu pro Energii, se včera stal hlavním koučem prvoligové Kadaně.
5.11.HC Energie vyvrací informaci o příchodu obránce Roberta Kántora, která dnes proběhla některými médii.
2.11.S fanklubem do PlzněKarlovarský fanklub pořádá autobusový zájezd na západočeské derby. Odjezd je naplánován na neděli 15. listopadu v 15:00 od KV Areny. Cena včetně vstupenky činí 240 Kč. Více na www.kfce.cz.