Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.11.Logo ke staženíV menu pod položkou Klub nově naleznete logo klubu ke stažení.
29.11.Zlatá kniha na MarkenuMarken.cz, jediný specializovaný internetový obchod s hokejovými knihami a DVD, přináší pro všechny hokejové příznivce ideální vánoční dárek: Zlatou knihu ledního hokeje, téměř 600-stránkovou bibli mapující lední hokej od historie až po současnost s předmluvou Vladimíra Růžičky. Na Marken.cz si můžete koupit až 400 knížek o hokeji, svou šíří nemá tento obchod na českém internetu konkurenci.
19.11.S Kladnem na FandoviUtkání 26. kola Kladno - Energie bude z důvodu přímého přenosu TV Fanda předehráno o den dříve, tedy ve čtvrtek 29. listopadu. Utkání startuje v 18:10.
14.11.Výjezdy fanouškůKarlovarští fanoušci vypravují autobusy na utkání hraná na Kladně (29.11.) a na Spartě (2.12.). Hlásit se na výjezdy můžete na stránkách FanClubu www.kfce.cz v sekci Výjezdy, kde rovněž najdete veškeré podrobnosti včetně cen a časů odjezdů autobusů.
5.11.Pech povolánEnergetik Lukáš Pech byl z pozice náhradníka dodatečně povolán na finský Karjala Cup. První utkání čeká českou reprezentaci ve středu proti Švédsku.