Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.5.OMLUVAVážení návštěvníci, velice se Vám omlouváme za nedostupnost stránek v posledních dnech a za komplikace, které tento fakt mohl způsobit. V průběhu tří dnů postupně selhaly různé komponenty v našem serveru, o víkendu pak probíhala instalace nového serveru a obnova webů. Nový, o mnoho výkonnější značkový webserver by měl být nyní zárukou spolehlivějšího provozu webů (ikdyž případné krátkodobé výpadky u serverhousingové společnosti ovlivnit nedokážeme). Na závěr si Vás dovolujeme požádat o trpělivost, pokud by ještě na webu některé drobnosti nefungovaly, stránky ještě dolaďujeme. Děkujeme Vám za pochopení, eSports.cz.
30.5.PoznámkaDodatek k předchozí omluvě: protože je ještě nutné po zprovoznění nového serveru doinstalovat za běhu některé méně důležité komponenty, nemůžeme vyloučit ještě občasné krátkodobé výpadky nutné k aktualizaci systému. Za vzniklé komplikace se Vám ještě jednou velice omlouváme. Děkujeme za pochopení.
13.5.Míka ve SlovanuBývalí karlovarští útočníci Petr Míka a Tomáš Němčický podepsali pro příští sezónu smlouvy se slovenským mistrem Slovanem Bratislava.
10.5.Harant do Č. BudějovicSlovenský obránce Tomáš Harant, který v uplynulé sezóně oblékal dres Karlových Varů, podepsal roční smlouvu s klubem HC České Budějovice. Informaci přinesly oficiální stránky jihočeského klubu www.hokejcb.cz
9.5.Kudělka na zkouškuObránce David Kudělka podepsal s Energií smlouvu do 31. srpna 2005. Pokud během zkoušky uspěje, prodlouží klub kontrakt na rok s dvouletou opcí.
6.5.Chlubna OrlemTomáš Chlubna, někdejší útočník karlovarské Becherovky, přestoupil do celku HC Znojemští Orli. Uvedl to oficiální web znojemského klubu.
6.5.Punčochář v LitvínověBývalý obránce mládežnických kategorií i A-týmu Karlových Varů, Petr Punčochář, přestoupil z Dukly Jihlava do Chemopetrolu Litvínov. Uvedla to MF Dnes.
5.5.Přestupový trhBývalí gólmani Karlových Varů, Michal Mařík a Rudolf Pejchar, mění působiště. Mařík se z Litvínova stěhuje do Vítkovic, Pejchar opouští Plzeň a novou smlouvu podepsal v norském Lillehammeru.
2.5.Trenéři kompletníDnes, v pondělí 2. května, povede poprvé přípravu energetiků nový hlavní trenér Zdeněk Venera, kterému kontrakt ve Zlíně vypršel až s koncem dubna.
2.5.ČR začala výhrouVítězstvím 3:1 nad Švýcarskem vstoupila Česká republika do bojů o světový titul. Branky: Prospal, Jágr a F. Kaberle. Karlovarský rodák Tomáš Vokoun si připsal 22 úspěšných zásahů.
2.5.Lipiansky v KošicíchSlovenský útočník Ján Lipiansky, který do poloviny loňské sezóny působil v Karlových Varech podepsal nový kontrakt v Košicích, kde dohrával uplynulý ročník.
2.5.Hlavačka do SpartyProduktivní obránce Martin Hlavačka, který v Karlových Varech odehrál tři extraligové sezóny podle předpokladů posílil pražskou Spartu. Holešovický klub zveřejnil i další posily, kterými jsou Vykoukal, Roman Vopat, Toman, Bartek, Bolf a Tabaček. Informaci přinesl server hcsparta.cz.
1.5.Brankář Roman Málek, který loni hájil barvy Energie, podepsal tříletou smlouvu s klubem Lasselsberger Plzeň. Uvedly to stránky hcplzen.cz.