Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.10.Energetici nepolevují, z pardubické kanonády získali tři bodyPCE - KVA 1:7, 12.kolo | Jan Hrabal, Jakub MahrHC Dynamo Pardubice - HC Energie 1:7 (0:2, 1:3, 0:2)
Na nedělní návštěvu Energie v Pardubicích nebudou vzpomínat v dobrém. Karlovarským se podařilo nasázet domácímu Dynamu hned sedm branek a výhra 7:1 je pro ně ve vzájemné historické bilanci vůbec nejvyšší. Pardubice se potýkaly hlavně s vyloučeními a hosté toho náramně využili, v přesilovkách se trefili hned třikrát. Staronová posila Západočechů Roman Vlach se blýskl dvěma brankami, dvoustým extraligovým gólem se prezentoval i kapitán Václav Skuhravý.
21.10.Hezký nebo ošklivý, každý gól se počítá, usmívá se SkuhravýPCE - KVA 1:7, 12.kolo | Kamila StröerováUtkání s Pardubicemi přišlo gólovou smršť, o kterou se Karlovy Vary postaraly. Kapitán Energie, Václav Skuhravý si na svůj účet připsal již dvoustý gól v české nejvyšší hokejové soutěži.
20.10.Momenty zápasu: 200 gólů kapitána, Šenkeříkovo fair play i faktor DudaKVA - CHM 6:3, 11.kolo | Kamila StröerováZápas s Chomutovem nepřinesl jen šest branek do chomutovské sítě, ale také několik zajímavých momentů, které jistě stojí za zmínku.
20.10.Juniorka navázala na A-tým a veze z Chomutova tři bodyCHM - KVA 1:2, 12.kolo | Jakub MahrKarlovarská juniorka vyjela na chomutovský led, poslední utkání zvládla hlavně díky dvěma rychlým brankám ve druhé třetině, kdy během necelé minuty otočili skóre Tomáš Křehlík s Davidem Holubem. V nadstavbě pak nestačilo pro bonusový bod prodloužení a tak rozhodovaly nájezdy, ve kterých se trefil jen chomutovský Petr Chlán hned v první sérii. Energetici po výhře na ledě lídra tabulky vyhráli třetí utkání v řadě.
20.10.O první venkovní body zabojuje Energie na ledě DynamaPCE - KVA 1:7, 12.kolo | Matěj HodovalDvě vítězství v zádech a chuť přidat další. Tým Martina Pešouta zajíždí v rámci dvanáctého kola Tipsport extraligy na led Pardubic. Dokáží energetici využít pardubického trápení a dotáhnout se na ně v tabulce? Nedělní utkání začíná v 17:00.
Kde sledovat utkání: Online přenos | Video přenos
20.10.Dorost opět padl, Kladno odváží čtyři bodyKVA - KLA 0:3, 10.kolo | Lukáš MayerKarlovarští dorostenci se v 10. kole Extraligy dorostu postavili na domácím ledě kladenským Rytířům, na které však nestačili a po prohře 0:3 a neúspěšném prodloužení končí popáté v řadě bez bodu.
19.10.Celkem mi to v útoku vychází, usmívá se Bernáth po hattrickuDaniel Kubelka, Lukáš Mayer, foto Kateřina MacečkováV útoku nikdy nehrál, přesto v něm ale v posledních zápasech válí. Karlovarský útočník, toho času obránce Filip Bernáth, naposledy hattrickem sestřelil v derby Plzeň!
19.10.#varyvrepre: Podlipnik nominován na turnaj v BěloruskuTisková zprávaStálý člen mužské reprezentace Slovinska se dočkal další nominace. Obránce Matic Podlipnik se tentokrát zúčastní turnaje v běloruském Minsku, který stejně jako Karjala Cup startuje 8. listopadu. Slovinci se postupně utkají s Lotyšskem, Běloruskem a Francií.
19.10.Energie pokořila Piráty šesti brankami a poskočila v tabulceKVA - CHM 6:3, 11.kolo | Jakub MahrHC Energie - Piráti Chomutov 6:3 (1:0, 4:2, 1:1)
Po třech využitých přesilovkách na obou stranách i po dvou vstřelených brankách bývalého a současného kapitána Energie. I takové bylo regionální derby s Chomutovem, které především díky vydařené druhé periodě lépe zvládli domácí energetici. Ti po výhře 6:3 přeskočili Mladou Boleslav.
19.10.Každá výhra je super, usmívá se Ondřej BeránekKVA - CHM 6:3, 11.kolo | David SokolEnergetici v pátečním duelu proti Chomutovu vybojovali po výhře 6:3 tři body a navázali na své vítězství nad Vítkovicemi z minulého týdne. Jednou přesnou trefou k tomuto úspěchu přispěl i aktuálně nejproduktivnější hráč zelenobílých Ondřej Beránek a právě jeho jsme vyzpovídali mimo jiné o skvělé souhře s Tomášem Mikúšem a Romanem Vlachem, přesilovkách i někdejšímu spoluhráči a nyní soupeři Petru Koblasovi.
18.10.K zápasu o "šest" bodů přijíždí ChomutovKVA - CHM 6:3, 11.kolo | Filip MikulášekPo týdenní pauze čeká karlovarské hokejisty další náročný zápas. Svěřenci trenéra Martina Pešouta poměří své síly s chomutovskými Piráty, kteří jsou zatím na dně tabulky. Utkání o šest bodů startuje v pátek od 17:30, všichni jste srdečně zváni.
Kde sledovat utkání: Online přenos | Video přenos | Stories
Vstupenky: Ticketportal
18.10.Jan Bednář nominován na prestižní World hockey challenge!Daniel KubelkaSkvělé zprávy přineslo čtvrteční odpoledne pro karlovarského brankáře Jana Bednáře. Šestnáctiletý gólman, který je oporou karlovarské juniorky a reprezentace do 17 let, totiž vyrazí na prestižní World Hockey Challenge do Kanady, jenž je považován za neoficiální Mistrovství světa hráčů do 17 let.
18.10.Junioři zvládli derby, Bernáth hattrickem sestřelil Plzeň!KVA - PLZ 3:2, 11.kolo | Daniel KubelkaTo byl zápas! Karlovarští junioři v 11. kole hostili v západočeském derby Plzeň a byl to zápas, jak se patří. Energetici sice ztratili krátce před koncem třetí třetiny vedení, v prodloužení ale rozhodl o výhře domácích Filip Bernáth, který vstřelil v utkání hattrick!
17.10.Z brankáře kanonýrem, Psohlavec pomohl srazit Nejdek hattrickemDaniel KubelkaPatří k nadějím karlovarského brankoviště, často ale ještě nastupuje i v poli v hráčské výstroji. Nejinak tomu bylo i v nedělním utkání Ligy mladších žáků 5. tříd, kdy Martin Psohlavec svým hattrickem pomohl dokonat obrat v utkání s Nejdkem. I to je příklad toho, jak může být pozdější specializace na posty prospěšná.
17.10.Energie v Chance lize: Šik sestřelil Kladno dvěma góly, bodovali i dalšíMatěj HodovalZatímco A-tým se připravuje na páteční duel s Chomutovem, hráči z širšího kádru nastupují ve druhé nejvyšší soutěži. Skvělou formu v posledních zápasech si drží Otakar Šik, karlovarský junior dvěma góly sestřelil Kladno a v posledních čtyřech zápasech se trefil už čtyřikrát! Dařilo se i dalším energetikům, všichni se navíc radovali z vítězství svých týmů. Brankář Ondřej Kuchař zůstal tentokrát jen na lavičce nahrádníků Kadaně.
16.10.Mládež: Žáci opět stoprocentní, dorost bez boduLukáš MayerMladí karlovarští hokejisté měli střelecky úspěšný týden, v celkově devíti zápasech soupeřům nastříleli devadesát gólů! Stoprocentní byli opět naši žáci i béčko dorostu, dvě porážky si připsal A-tým karlovarského dorostu. Zajímavostí je hattrick Martina Psohlavce v utkání 5. tříd, který běžně nastupuje na pozici brankáře!
16.10.Karlovy Vary hostily jednodenní brankářské soustředěníDaniel KubelkaKarlovy Vary hostily v úterý 16. října jednodenní soustředění mládežnických brankářů 3. až 8. třídy. Mladí gólmani absolvovali pod vedením Radka Totha a dalších zkušených trenérů cvičení na ledě i mimo něj, nechyběl ani video rozbor v rámci teoretického tréninku, kterého se kromě mladých gólmanů mohli účastnit i rodiče. Jedním z lektorů kempu byl i trenér karlovarské mládeže a mistr extraligy z roku 2009 Lukáš Mensator.
16.10.Fanoušci vyráží do Pardubic, vyjeď s nimi autobusem!RedakceKarlovarští fanoušci pořádají autobusový výjezd na nedělní extraligové utkání do Pardubic. Přihlášky můžete zasílat klasicky na emailovou adresu vyjezdy@carlsbadultras.cz.
16.10.Dorost padl vysoko s LitvínovemKVA - LIT 3:7, 7.kolo | Matěj Hodoval, David SokolStarší dorost opět padl. Na domácím ledě v souboji s litvínovskou Vervou sice po prvních dvaceti minutách vedl, ovšem ve zbytku utkání o svůj těsný náskok přišel. Chuť si mladí energetici nespravili ani v nadstavbě, když na chemiky nedokázali vyzrát v nájezdech. Karlovarští si tak připisují čtvrtou porážku v řadě.
15.10.#varyvrepre: Tureček skóroval proti Rusku, Bednář s Remešem na kempechDavid Sokol, foto Karel ŠvecLetošní první přehled energetiků v národních barvách je tu! Junioři David Tureček a Adam Křemen se v Příbrami vrhli přímo do akce v podobě hned tří přátelských utkání proti Rusku, Alexander Remeš si pro změnu vyzkoušel modelové utkání reprezentace v Telči. Nadějný gólman Jan Bednář se pak zúčastnil třídenního přípravného kempu výběru do 17 let v Jihlavě.
13.10.Body potřebujeme, ví Vlach. S pravidly na buly se pereKVA - VIT 5:2, 9.kolo | Matěj HodovalRoman Vlach je v Karlových Varech po přesunu z Třince teprve krátkou dobu, přesto se dokázal rychle zabydlet na centru druhé formace. Útočník s jedenasedmdesátkou na zádech se v dresu Energie bodově zvedl a pozitivní vliv má i na tým. Jak si sedl s novými spoluhráči nebo jak vnímá častá vykázání z kruhu pro vhazování. O tom a ještě dalším se rozpovídal po vítězném duelu s Vítkovicemi.
13.10.Dorost padl doma se SpartouKVA - SPA 1:4, 9.kolo | Daniel Kubelka, foto: Kristýna AdámkováV sobotu sehráli karlovarští dorostenci duel s pražskou Spartou. Do utkání vstoupili lépe energetici, po zbytek zápasu se ale role lepšího týmu na hřišti ujala Sparta. Ta se jako první ujala vedení ve druhé třetině, na trefu Krupičky ale dokázal ještě odpovědět domácí Botoš. Sparta si ale vedení vzala zpět v přesilové hře a ve třetí třetině ho potvrdila dalšími dvěma góly. V nadstavbě se tři vteřiny před koncem trefil František David. Sparta po výhře poskočila v tabulce na šestou příčku před Třemošnou a přerušila sérii pěti prohraných zápasu za sebou.
12.10.Skvělý obrat ve druhé třetině, Energie rázně ukončila sérii porážekKVA - VIT 5:2, 9.kolo | David SokolHC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Ridera 5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
V devátém kole extraligy se hokej po týdenní odmlce vrátil do Karlových Varů, Energie přivítala na svém ledě Vítkovice. Ty se již v páté minutě dostaly do vedení, které si pak dlouho dokázaly držet. Jenže poté se přivalila zelená lavina, Energie třemi góly ve druhé třetině otočila vývoj utkání. Svůj náskok si pak už pohlídala a mohla slavit velice důležitou výhru 5:2 a ukončení dlouhé série porážek. Tři karlovarské branky padly v přesilových hrách.
12.10.T. Mikúš: Když se nedaří, ukáže se síla mužstvaKVA - VIT 5:2, 9.kolo | Kamila Ströerová, Lukáš MayerTomáš Mikúš vstřelil ve druhé třetině vyrovnávací gól, kterým spustil lavinu, díky které energetici po sedmi zápasech znovu bodovali.
11.10.Vstříc tuhé obraně, Energie vyzve doma VítkoviceKVA - VIT 5:2, 9.kolo | Matěj HodovalPo dvou venkovních zápasech se vrací extraligové dění do Karlových Varů. Energie přivítá Vítkovice, kterým se letos daří především defenzivně. První letošní střetnutí těchto soupeřů začne v 17:30. Dorazíte podpořit energetiky?
11.10.Dorost ztratil náskok, z Chomutova veze bodCHM - KVA 4:3, 8.kolo | Jakub Mahr, Kateřina KundertováČtvrteční podvečer byl pro karlovarský dorost dalším z těch soutěžních. Energetici vyjeli do Chomutova. V utkání, kde sudí rozdali 103 trestných minut nakonec, si Západočeši vypracovali dvougólový náskok, o který však přišli během poslední minuty druhé třetiny. Rozhodující gól v prodloužení, kdy se ve vlastním oslabení dostal do úniku Štefančik a zajistil tak druhý bod pro svůj tým, zvládl lépe druhý tým tabulky z Chomutova.
10.10.VIDEO: Balán hraje fér, proti Spartě odvolal faul soupeřeDaniel KubelkaParádní gesto fair play předvedl v úterním zápase proti Spartě karlovarský útočník Stanislav Balán, který ve 3. třetině přiznal, že nebyl faulovaný sparťanským útočníkem Miroslavem Formanem.
10.10.Energie v Chance lize: Kuchař zářil, Krejčí osladil premiéru gólemMatěj Hodoval, foto: Dalibor Kachlík, skkadan.czBojují o svou šanci v A-týmu, či se herně rozvíjí. Energie má hráče i v Chance lize. V rámci 12. kola druhé nejvyšší soutěže bylo v akci hned sedm karlovarských tváří. Komu se podařilo se prosadit?
9.10.Mládež: Junioři zlomili sérii proher, žáci rozdávali branky a neztratili ani jedno utkáníJakub MahrKarlovarským mládežnickým družstvům se na úvod října velice dařilo. Junioři po prohře v Litvínově doma skolili Rytíře a zlomili tak sérii proher. Dorost vyrazil na přátelská utkání do Slazburgu a jeho béčko drtilo soupeře jak se dalo. V úspěšných zápasech pokračovali i žáci, kteří neztratili ani jeden duel.
9.10.Daniel Krejčí odchází na hostování do ProstějovaTisková zprávaKádr Energie hlásí další dílčí změnu. Do prvoligového Prostějova odchází na měsíční hostování obránce Daniel Krejčí. Energetici si v případě potřeby mohou šestadvacetiletého beka stáhnout zpět.