Mládež: K Mikuláši dostali soupeři příděl

K a r l o v y  V a r y - Velmi úspěšný týden mají za sebou mladí energetici. Junioři začínají bodovat i v zápasech venku na Moravě, tentokrát přivezli skalp brněnské Komety. Proti stejnému soupeři si excelentně vedli dorostenci, kteří mu nasázeli dokonce deset branek. Hattrick zaznamenali Tomáš Mistoler a Tomáš Rohan. I žáci si tentokrát zastříleli, většinou na úkor regionálního rivala Baníku Sokolov.

Extraliga juniorů

HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
Branky: Bušta, Bauer Jan, Budínský, Gasparik. Asistence: Sedláček, Satora, Zucker, Schmidt, Kuběna.
Domácí začali velice aktivně a v útočné fázi i patřičně agresivně, což dělalo zpočátku hostům problémy. Utkání se rozhodlo v polovině třetí třetiny, kdy Karlovarští během necelé minuty otočili výsledek, který pak dobrou obranou a nesmírnou bojovností udrželi.

Extraliga dorostu

HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary 3:10 (2:2,1:6,0:2)
Branky: Mistoler 3x, Rohan Tomáš 3x, Záhora, Topinka, Přindiš, Polák. Asistence: Topinka 4x, Polák 2x, Mareček, Novák, Přindiš, Mistoler, Rohan M., Tomeček, Chaljavin.
Dvakrát hosté během první části hry prohrávali, ale vždy se jim podařilo srovnat skóre, což asi bylo pro další průběh utkání rozhodující. Od druhé části hry již bylo na kluzišti jen jedno mužstvo, to karlovarské, jehož hráči si s chutí zastříleli.

HC Hamé Zlín - HC Energie Karlovy Vary 5:3 (3:0,2:2,0:1)
Branky: Tollinger, Novák, Polák. Asistence: Záhora, Mareček, Topinka.
O osudu utkání rozhodla první třetina, ve které domácím byly nabídnuty 3 přesilové hry, z nichž dvě proměnili, jednu dokonce v dvojnásobné převaze. Třetí branku pak vstřelili do posunuté branky, ale i tohle bylo uznáno. Ke cti karlovarských hráčů je dobré dodat, že ani toto je nepoložilo a utkání dohráli ve velmi solidním herním projevu.

Žákovská liga starších žáků - 9. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Baník Sokolov 16:2 (1:0, 10:2, 5:0)
Branky: Funk 2x, Vaněk 2x, Putyera 4x, Fusek 2x, Pavlů 2x, Schopf, Mareček, Vachovec, Baar. Asistence: Frank 4, Schopf 2, Schusser 2, Mareček 2, Šik, Putyera, Vachovec, Baar, Funk, Hampl, Pavlů.
Předčasnou mikulášskou nadílku připravili Karlovarští svým vrstevníkům ze Sokolova. Stav po první části dával hostům naději na dobrý výsledek, ale na drtivý nástup domácích do druhé třetiny nezareagovali a rychle inkasovali jednu branku za druhou. Karlovarská „devítka“ tak rychle rozhodla o osudu celého utkání a zaslouženě si připsala další dva body do tabulky soutěže.

Žákovská liga starších žáků - 8. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Baník Sokolov 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Branky: Vedral 2, Frk, Kverk. Asistence: Kas, Kverka, Vedral.
Derby s Baníkem bylo po dvě třetiny velice vyrovnané. Do třetí ale lépe vkročili domácí, kterým se povedlo vstřelit branku a strhnout vítězství na svoji stranu. Největší podíl na vítězství měla první pětka Frk, Kverka, Kas, Vedral, Hluchý, která se postarala o všechny góly.

Žákovská liga mladších žáků - 7. třída

HC Baník Sokolov- HC Energie Karlovy Vary 3:3 (1:1, 2:2, 0:0)
Branky: Vrána, Frk, Hluchý. Asistence: Táborský, Vrána, Gombár.
V dramatickém utkání měli blíže k vítězství hosté, kteří v závěrečné třetině neproměnili několik vyložených šancí. Hráči obou týmů se vydali ze všech sil, což prospělo k vysoké kvalitě utkání.

Žákovská liga mladších žáků - 6. třída

HC Sokolov- HC Energie Karlovy Vary 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
Branky: Bečka 2x, J. Vrána, Kádě, Urbančok, Duda. Asistence: Vrána 2x, Bečka, Csamango, Flegl.
Karlovarští domácí hokejisty jednoznačně přehrávali, kdy se dařilo především jejich druhému útoku Kádě - Bečka - J. Vrána. Za rozhodnutého stavu hosté polevili a hra upadla do průměru, což by se jim rozhodně stávat nemělo.

Severočeský regionální přebor elévů - 5. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Baník Sokolov 9:1 (4:1, 4:0, 1:0)
Branky: Bečka 2x, Černý 2x, Vrána J. 2x, Klíma , Hanák, Kalčík. Asistence: Černý, Opatrný, Vrána J., Krejsa.
Očekávalo se vyrovnané utkání, i první minuty to naznačovaly, ale vše bylo nakonec jinak. Karlovarští se rychle rozehráli a až nečekaně snadno soupeře porazili.

HC Energie Karlovy Vary - HC Klášterec 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Branky: Krejsa, Klíma, Hanák. Asistence: Bečka 2, Černý.
Hosté velice dobře bránili po celé ploše a spoléhali se na rychlé protiútoky. Tato hra domácím činila velké problémy a na vítězství se velmi nadřeli.

Severočeský regionální přebor elévů - 4. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Baník Sokolov 6:3 (4:2, 1:0, 1:1)
Branky: Rubeš 3x, Červenka, Mikeš, Křehký. Asistence: Fencl, Buchar, Řezníček.
Už v 5. minutě to bylo 4:0 pro domácí, v zápětí hosté snížili, ožili a začali se "prát" o výsledek. Na přerušení vítězné šňůry domácích to však nestačilo.

HC Energie Karlovy Vary - HC Klášterec 10:1 (5:0, 2:0, 3:1)
Branky: Rubeš 3x, Řezníček 2x, Fencl 2x, Mikeš 2x, Kodl. Asistence: Rubeš 5x, Řezníček 2x, Michálek.
Domácí podali velmi dobrý výkon ve hře dopředu a zaslouženě nastříleli soupeři "desítku".