Mládež se moc nevyznamenala

Mládí a chlouba karlovarského hokeje tentokrát zklamaly. Junioři ani dorostenci nevyhráli žádný ze zápasů, naopak s převahou prohráli. K lepšímu výsledku nepomohly ani dva body juniora Topinky (na snímku). Mladší žáci udolali pouze jeden zápas ze čtyř ve svůj prospěch. Ovšem útěchou mohou být dobré výsledky žáků starších. Celkem třikrát vyhráli a to navíc dost vysoko. Snad bude příště lépe.

Extraliga juniorů

HC Vsetín - HC Energie Karlovy Vary 4:2(1:0, 0:2, 3:0)
Branky: Topinka, Sláma. Asistence: Topinka, Sláma.
Karlovarští sehráli velmi kvalitní zápas, ve kterém se jim nepodařilo ve třetí části udržet těsný náskok. Po dvou jejich zaváháních v poslední třetině domácí skóre otočili a čtvrtý gól přidali v závěrečné power-play Energie.

HC RI Okna Zlín -HC Energie Karlovy Vary 8:0 (2:0, 5:0, 1:0)
Junioři Energie podali nejhorší výkon v této sezóně. Rozhodla především druhá třetina, kterou hosté téměř celou odehráli v oslabení a po mdlém výkonu zaslouženě prohráli.

Extraliga dorostu

HC Energie Karlovy Vary - HC RI Okna Zlín 0:3 (0:3,0:0,0:0)
Domácí měli dobrých prvních pět minut, ale branku nevytěžili. O osudu zápasu se rozhodlo mezi 7. až 15. minutou, ve kterých hosté dali tři branky. Přestože se karlovarští po zbytek zápasu velmi snažili a herně se soupeři vyrovnali, nedokázali se proti dobře organizované hře Zlína prosadit.

HC Energie Karlovy Vary – HC Vsetín 4:7(1:2,2:3,1:2)
Branky: Záhora, Chocholáč, Fusek, Putyera. Asistence: Vaněk, Hampl, Funk 2.
Do stavu 3:3 karlovarští neustále doháněli jednobrankové manko. Na mužstvu bylo vidět odhodlání zvítězit, ale soupeř své první 4 přesilové hry využil, i díky tomu, že v oslabení domácí dobře nehráli. Do konce druhé třetiny vsetínští odskočili na rozdíl dvou branek, což se ukázalo rozhodující. Vsetín, i přes enormní snahu Energie, si své vedení hlídal a výhru si vzít již nenechal.

Žákovská liga starších žáků 9. třída

HC Kobra Praha - HC Energie Karlovy Vary 2:9 (0:3, 1:3, 1:3)
Branky: Kubáč 2, Táborský 2, Zadražil 2, Miškovský 2,Vrána. Asistence: Tomeček 2, Kubáč 2, Miškovský, Lintemer, Troška. Povedené utkání ze strany Energie. Její hráči měli dobrý pohyb, přesně kombinovali a v zakončení byli dostatečně pohotoví, čemuž odpovídá počet nastřílených branek.

HC Energie Karlovy Vary - HC Rabat Kladno 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Domácí pouze s 11 hráči v sestavě odehráli proti silnému soupeři důstojnou partii, ve které byli hosté hokejovější a po zásluze brali oba body.

Žákovská liga starších žáků 8. třída

HC Kobra Praha - HC Energie Karlovy Vary 1:14 (0:7, 1:6, 0:1)
Branky: Svoboda 4, Zikmund 2, Bečka 2, Flegl 2, Šaling, Bouda, Csamango, Grundler. Asistence: Vrána 4, Zikmund 2, Bečka 2, Bouda 2, Šála, Flegl, Csamango, Duda.
První minuty zápasu patřily domácím, kteří se snažili hosty zaskočit. Po první brance karlovarští získali utkání plně pod svou kontrolu a dobrým zakončením, ve kterém byly vypracované brankové příležitosti ve velké míře využity, nastříleli domácím dvojciferný výsledek.

HC Energie Karlovy Vary - HC Rabat Kladno 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Branky: Bečka 2, Sturma, Csamango, Zadražil. Asistence: Brodský, Šaling, Tomeček.
Domácí podali proti vedoucímu týmu soutěže velmi dobrý výkon, dokázali soupeře agresivním přístupem donutit k chybám, a proto se radovali z bodového zisku.

Žákovská liga mladších žáků - 7.třída

HC Energie Karlovy Vary – HC Kobra Praha 2:5 (0:1, 0:2, 2:2) Branky : Zajíček, Opatrný. Asistence : Michalica, Klíma, Suchý.
Pro domácí to bylo zvláštní utkání. Byli lepším mužstvem, ale hokej se hraje na branky a ne na krásu. Umělečtí rozhodčí by za výkon Energie dávali vysoké známky, hokejoví odborníci by byli jiného názoru. Karlovarští totiž „vyráběli“ nevynucené chyby, které hosté gólově trestali, což se na druhé straně vůbec nedařilo.

HC Rabat Kladno - HC Energie Karlovy Vary 12:2 (7:1, 2:1, 3:0)
Branky: Zikmund,Opatrný. Asistence: Michalica, Klíma.
Domácí se na tento zápas posílili o 8 hráčů, kteří pravidelně nastupují o kategorii výš. Naopak hosté z důvodu marodky nastoupili jen s jedenácti hráči. Středočeši byli rychlejší, silovější a šli neustále do brankového prostoru, odkud zaznamenali nejvíce gólů.

Žákovská liga mladších žáků - 6.třída

HC Energie Karlovy Vary – HC Kobra Praha 9:3 (5:2, 3:0, 1:1)
Branky: Rubeš 3, Obodzynskyy 2, Řezníček, Kodl, Bečka, Binias. Asistence: Kovářík 2, Křehký, Vodička, Bláha, Binias, Kodl.
Domácí zaspali začátek utkání a ve třetí minutě prohrávali 0:2. Včas se však dokázali zkoncentrovat a do konce první třetiny výsledek jasně převážit na svoji stranu. Ve druhé třetině přidali další tři góly a utkání dovedli do jasného vítězného konce.

HC Rabat Kladno - HC Energie Karlovy Vary 9:2 (5:0, 0:0, 4:2)
Branky : Binias, Řezníček. Asistence : Obodzynskyy.
Kladenští byli u všeho o krok rychleji, připravovali si jednu šanci za druhou a jen díky tomu, že chtěli dávat branky do prázdné, neodjeli karlovarští s ještě větším přídělem branek.

Západočeský regionální přebor elévů - 4. třída

DDM Rokycany – HC Energie Karlovy Vary 1:13 Branky: Chládek 4, Václav 3, Pajk 2, Vildumetz 2, Bečka 2. Asistence: Bečka 2, Chládek 2, Beer , Vildumetz, Pajk, Rozhon, Parschakov.
Jasná záležitost pro hostující tým, který soupeře převyšoval ve všech hokejových činnostech.